logo IBA CZ, s.r.o.

JavaScript programátor (FrontEnd i BackEnd)

Očekáváme chuť k programování v JavaScriptu, Node.JS, případně C a C++, znalost CSS3 a HTML5. Dále tvorbu čitelného zdrojového kódu, jeho testování a snahu pracovat s novými technologiemi a zdokonalovat se v nich.

Microsoft administrator / Konzultant

IBA CZ, s.r.o. - Praha nebo Brno
Hledáme samostatného specialistu, který bude často cestovat k zákazníkům v zahraničí. Bude vytvářet skripty, konfigurovat servery, spravovat Active Directory, SQL servery atd.

Portálový administrátor / Service desk analytik

IBA CZ, s.r.o. - Praha nebo Brno
Umíš komunikovat přes service desk, jsi ochoten držet pohotovosti, umíš vyhodnotit závažnost logů, případně restartovat dané služby? Budeš mít na starosti vývojové prostředí a manuální / automatické nasazování nových dodávek.

C# developer

IBA CZ, s.r.o. - Brno, Praha
Chceš být součástí skvělého týmu a podílet se na vývoji Microsoft aplikací? Jsme součástí mezinárodní korporace, ale firemní atmosféra připomíná spíše rodinnou firmu. Co bys měl(a) mít za sebou? Zkušenosti s vývojem v délce 2 roky, znalost ...

IT Analytik / Business analytik

IBA CZ, s.r.o. - Brno, Praha
Jako analytik se budeš podílet především na vývoji softwarových řešení, což může kromě analýzy obnášet také návrh, testování a integraci těchto softwarových řešení. Budeš se podílet na všech fázích životního cyklu projektu. Zabýváme se vývojem ...

Microsoft administrátor / Service desk analytik

IBA CZ, s.r.o. - Praha nebo Brno
Hledáme administrátora, který umí komunikovat přes service desk, drží pohotovosti, umí vyhodnotit závažnost logů, případně restartovat dané služby atp., je ochotný osobně zajet k zákazníkovi a provést příslušnou instalaci/konfiguraci na místě.

Administrátor / Databázový specialista

IBA CZ, s.r.o. - Praha nebo Brno
Umíš spravovat Linux, NGiX, DB PostgreSQL, Swagger, používáš GIT? Přidej se k nám! Budeš mít na starost vývojové prostředí a nasazování nových dodávek u našich zákazníků.

JAVA EE Developer

Chceš se podílet na vývoji business critical aplikací na platformě J2EE pro přední české společnosti? Chceš pracovat s klienty v oblasti telekomunikací, bankovnictví a pojišťovnictví, u kterých jsme hlavním a nejsilnějším dodavatelem webových ...
Cool letní akce datového centra Coolhousing