logo ICT UNIE o.s.

Soutěž ICT Diplomová práce roku s rekordním zájmem studentů

Celkem 115 studentů se přihlásilo do soutěže ICT Diplomová práce roku 2013, kterou organizuje ICT UNIE. Partnery soutěže jsou ABRA Software, ARBES Technologies, EDITEL CZ, SAP, Telefónica a T-Systems.

Odborná porota složená z vysokoškolských pedagogů a zástupců ICT firem nyní posoudí všechny přihlášené práce a rozhodne o tom, kdo postoupí do finálového kola. Vítězové každé ze šesti kategorií získají 50000 korun, odměněni budou i soutěžící na dalších místech.

Partnery letošního, již 8. ročníku soutěže jsou společnosti ABRA Software, ARBES Technologies, EDITEL CZ, SAP, Telefónica a T-Systems. Partnerem za studentskou obec se stala Česká studentská unie (ČeSU). Nad projektem převzaly záštitu Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

"Naše sdružení spolupracuje s českými vysokými školami a fakultami na různých projektech, soutěž ICT Diplomová práce roku je však jakousi vlajkovou lodí. Jsme rádi, že můžeme takto přispět k intenzivnější spolupráci mezi firmami a akademickou sférou, a těší nás stále rostoucí zájem studentů," prohlásil prezident ICT UNIE Svatoslav Novák.

Ve finálovém kole soutěže, které proběhne v září 2013, vybraní studenti osobně odprezentují své práce a odborná porota určí konečné pořadí. Kromě 50000 korun pro vítěze každé kategorie obdrží soutěžící na druhém místě 10000, na třetím 5000 a na čtvrtém až šestém místě 1000 korun.

Do soutěže se mohli přihlásit studenti, kteří v akademickém roce 2012/2013 obhájili svou diplomovou či bakalářskou práci na téma z oboru informatiky nebo telekomunikací.

Uzávěrka pro registraci soutěžících byla 19.7. 2013. Letos přihlásilo své práce o dvě desítky studentů více než v loňském ročníku soutěže.

Další články k tématům - soutěž - Svatoslav Novák

Článek ICT UNIE o.s. ze dne 13. srpna 2013 - úterý

Další články od ICT UNIE o.s.