logo ICT UNIE o.s.

Siemens Convergence Creators je novým členem ICT Unie

Členskou základnu ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, rozšiřuje společnost Siemens Convergence Creators. ICT Unie má nyní 81 řádných členů.

"ICT Unie se angažuje v mnoha segmentech digitální agendy týkajících se ať veřejného nebo komerčního sektoru. Podílíme se na vytváření legislativního i věcného prostředí ICT průmyslu. Vstup firmy Siemens Convergence Creators, která disponuje mezinárodním zázemím a odpovídajícími zkušenostmi i kompetencemi, je pro široký záběr aktivit našeho sdružení vítanou posilou," uvedl prezident ICT Unie Svatoslav Novák.

"Siemens Convergence Creators si váží členství v ICT Unii a je připraven konstruktivně přispívat ke zvýšení její oborové kompetence svými mezinárodními zkušenostmi v oblasti telekomunikačních a IT produktů, včetně integrovaných řešení (konvergence), s důrazem na bezproblémovou funkčnost ICT služeb v různých sektorech ekonomiky," řekl Miroslav Uríček, CEO společnosti Siemens Convergence Creators.

Čestným členem ICT Unie se od července 2013 stala Fakulta informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze, s níž sdružení dlouhodobě spolupracuje na různých projektech.

Další články k tématům - konvergence - legislativa - Svatoslav Novák - Miroslav Uríček

Článek ICT UNIE o.s. ze dne 17. července 2013 - středa

Další články od ICT UNIE o.s.