logo ICT UNIE o.s.

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS členem ICT Unie

Členem ICT Unie se stala společnost VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. Firma je systémovým integrátorem, který se orientuje na dodávku vlastních řešení pro velké a střední společnosti i veřejný sektor a svým zákazníkům nabízí široké portfolio produktů a služeb.

"I v roce 2013 bude důležité pokračovat v úsilí o zvyšování renomé ICT průmyslu a dokazování jeho důležitosti pro celkovou konkurenceschopnost země, soustředit se na zajištění kvality podnikatelského prostředí či zvyšování efektivity ICT ve veřejné správě. Jsem rád, že naše sdružení si za tři roky své existence vybudovalo respektované postavení a další firmy rozšiřují jeho členskou základnu", prohlásil prezident ICT Unie Svatoslav Novák.

Společnost Vítkovice IT Solutions je součástí skupiny Vítkovice Machinery Group, s níž vytváří synergie, které jí umožňují vstupovat do projektů s celosvětovým dosahem.

"Naše společnost má zkušený tým profesionálů, který byl v minulých letech posílen fúzemi s dalšími firmami z oboru. Rozvíjíme projekty, kde jsme nositeli jedinečného know-how. Vstup do ICT Unie je proto pro nás logickým krokem. I my chceme, aby byl obor respektován a my byli jeho respektovaným zástupcem", uvedl Vladimír Měkota, generální ředitel společnosti Vítkovice IT Solutions.

Další články k tématům - ICTS - vatoslav Novák - Vladimír Měkota

Článek ICT UNIE o.s. ze dne 25. ledna 2013 - pátek

Další články od ICT UNIE o.s.