logo IDC CEMA s.r.o.

IDC IT Security Roadshow 2012 představí přední odborníky IT světa

Jubilejní 10. ročník prestižní konference IDC IT Security Roadshow, která se zabývá klíčovými problémy a vývojem oblasti IT bezpečnosti, proběhne již 13.3. 2012 v pražském Slovanském domě.

IDC IT Security Roadshow zprostředkovává diskusi mezi uživateli, dodavateli a odborníky z různých oblastí o nových bezpečnostních technologiích, přístupech k bezpečnosti a o souvislostech s obchodními strategiemi.

Bezpečnost přestává být izolovanou činnosti IT oddělení, ale má zásadní význam pro rozhodovací procesy potřebné k řešení nových situací na trhu. "Mnoho IT iniciativ, které se v současné době šíří regionem vyžaduje nové přístupy k IT bezpečnosti", říká Thomas Vavra, ředitel výzkumu IDC v regionu CEMA. "Virtualizace, virtuální kanceláře, cloud computing - to vše je součástí rozvíjejících se podnikových strategií, které musí být brány v úvahu společně s bezpečnostními riziky, které přinášejí."

Konference již tradičně kromě stovek účastníků uvítá zajímavé zahraniční i tuzemské odborníky, kteří své příspěvky věnují současným otázkám bezpečnosti.

Na setkání s Vámi se těší:

O své osobní zkušenosti a znalosti se s účastníky také podělí řada českých i zahraničních odborníků ze společností Telefónica O2, HP, Check Point Software Technologies, IBM, Kaspersky, Symantec, IXIA a Microsoft.

Výběr z programu konference:

Konference bude v češtině a angličtině se simultánním překladem.

Registrační poplatek:

Registrační poplatek zahrnuje vstupné, publikace vydané pro potřeby konference, oběd a občerstvení.

Akce se koná v úterý 13.3. 2012 ve Slovanském domě - Na Příkopě 22, Praha 1.

Článek IDC CEMA s.r.o. ze dne 9. března 2012 - pátek

Další články od IDC CEMA s.r.o.

Acronis Backup 12.5