logo IFS Czech s.r.o.

IFS Applications podpoří obchodní procesy společnosti Iftest AG

ERP řešení IFS Applications 9 v rámci podpory závodů ve Švýcarsku a na Slovensku zasáhne do oblastí plánování materiálu, logistiky, výroby, prodeje, marketingu, řízení kvality, správy dokumentů, účetnictví i lidských zdrojů.

Iftest AG - přední vývojář a výrobce lékařské a průmyslové elektroniky, se rozhodl pro implementaci ERP řešení IFS Applications 9, které podpoří centrální obchodní procesy společnosti nepřetržitým tokem informací, zvýší transparentnost a zrychlí reakce zaměstnanců.

Iftest AG nahradí produktem IFS Applications starší stávající systém, který již není schopen vyhovět aktuálním požadavkům společnosti. Nové řešení plánuje implementovat v ústředí společnosti ve švýcarském Wettingenu v kantonu Aargau i do závodu dceřinné společnosti QESS s.r.o. ve slovenském městě Jaklovce.

Implementace přinese výhody více než 200 zaměstnancům, kteří budou řešení společnosti IFS pravidelně používat.

"Hledáme moderní řešení ERP, které co možná nejkomplexněji vyhoví našim specifickým požadavkům, aniž by bylo potřeba provádět příliš úprav. Takovéto řešení jsme nalezli v produktu IFS Applications 9. Kromě vynikající flexibility a poutavého designu softwaru bylo pro náš tým klíčové, aby se vždy využívala nejnovější verze produktu, aniž by složité aktualizace přespříliš zatěžovaly náš IT tým. Je proto skvělé, že je produkt IFS Applications 9 navržen pro fungování v ,nestárnoucím‘ režimu, který značně zjednodušuje implementaci aktualizací a upgradů," říká Christian Kupper, výkonný ředitel společnosti Iftest AG.

"Společnost IFS má bohaté zkušenosti a neodolatelnou nabídku pro firmy v oblasti high-tech a elektroniky. Iftest je přední společností pohybující se v tomto sektoru a jsme hrdí na to, že si za partnera zvolila společnost IFS. Naše dlouhodobá oddanost tomuto trhu a naše značné investice do tohoto odvětví se zase jednou vyplatily," doplňuje Guido Zumstein, výkonný ředitel společnosti IFS.

O společnosti Iftest

Iftest AG je předním švýcarským poskytovatelem elektronických služeb. Vyvíjí, industrializuje a sériově vyrábí elektronická řešení a zařízení pro renomované klienty ze sektoru lékařské technologie a průmyslu.

Iftest v ústředí ve švýcarském Wettingenu v kantonu Aargau a v závodu dceřinné společnosti QESS s.r.o. ve slovenském městě Jaklovce zaměstnává celkem více než 300 osob.

Článek IFS Czech s.r.o. ze dne 22. ledna 2018 - pondělí

Další články od IFS Czech s.r.o.

Acronis True Image 2019