logo IGNUM s.r.o.

CZ doména na rok zdarma

Společnost IGNUM se rozhodla podpořit všechny aktivní registrátory domén zavedením akce 10 + 1 doména zdarma. Každý zákazník, který si stihne v období od 1.3. do 16.5. 2011 zaregistrovat deset národních CZ domén, dostane na svůj účet bonusový kredit, se kterým pak může zaregistrovat další CZ doménu zdarma.

Nejen pro partnery společnosti IGNUM je určena právě spuštěná akce, kdy při registraci deseti CZ domén získá zákazník bonusový kredit v hodnotě registrace jedné CZ domény na rok zdarma. Akce běží od 1.3. do 16.5. 2011.

Do akce jsou zařazeny CZ domény registrované na libovolný počet let. Bonusové kredity přitom budou přidělovány na základě počtu aktivovaných registrací, ne podle počtu let platnosti registrace domén.

Po ukončení akce budou nově registrované CZ domény jednotlivých zákazníků sečteny a následně bude každému zákazníkovi připsán bonus ve formě kreditu na jeho uživatelský účet u společnosti IGNUM. Bonusové kredity budou na konta partnerů připsány nejpozději do patnácti pracovních dní po ukončení akce.

"V loňském roce bylo v České republice zaregistrováno 209884 CZ domén, přičemž společnost IGNUM se na tomto čísle podílela více než 12 procenty. V letošním roce bychom naši pozici rádi ještě vylepšili, čemuž by měla napomoci i právě probíhající akce," říká Marek Erneker, ředitel společnosti IGNUM.

Všechny nově registrované domény lze i v rámci této akce opatřit dalšími dodatečnými službami, jako je např. Doménová pojistka, která ochrání doménu proti propadnutí. Ke každé nové doméně má navíc zákazník při registraci možnost získat zdarma Webovou vizitku, kterou může použít pro vytvoření vlastní webové prezentace.

Další články k tématům - domény - zdarma - Marek Erneker

Článek IGNUM s.r.o. ze dne 2. března 2011 - středa

Další články od IGNUM s.r.o.