logo IGNUM s.r.o.

.eu a iPad2: IGNUM se zapojuje do vánoční soutěže EURid

IGNUM se připojuje k vánoční soutěži sdružení EURid, ve které je možné za registrace domén EU každý týden vyhrát jeden ze dvou tabletů iPad 2. Zákazníci systému DOMENA.CZ navíc ke každé nově registrované doméně EU získají další rok registrace zdarma.

Soutěže se mohou zúčastnit jednotlivci i firmy z členských států EU, kteří si na DOMENA.CZ v období od 24.11. do 25.12. 2011 zaregistrují alespoň jednu EU doménu a odpoví na tři jednoduché otázky.

V průběhu soutěže budou každý týden vybráni 2 výherci, kteří správně zodpověděli první otázku a jejichž odpověď na druhou otázku bude co nejblíže skutečnosti. Vyhodnocení proběhne ve dnech 2., 9., 16. a 27.12. 2011.

Všechny nevýherní přihlášky do soutěže mají ještě jednu šanci 27. ledna 2012, kdy budou určeni 2 výherci, kteří správně odpověděli na první otázku a jejichž odpověď na třetí otázku bude co nejpřesnější. Soutěžící se mohou přihlásit s každou EU doménou, registrovanou mezi 24.11. a 25.12. 2011, a zvýšit tak svoji šanci na výhru.

"EURid připravil lákavou vánoční soutěž, ke které my přidáváme ještě něco navíc. Za každou roční registraci nové EU domény získají naši zákazníci další rok zdarma. Akce 2 roky za cenu 1 platí až do konce roku 2011", řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. "EU domény jsou atraktivní nejen pro firmy s nadnárodní působností, ale například i pro soukromé osoby, které již nemohou získat požadované doménové jméno s koncovkou CZ."

Další rok registrace navíc lze ke každé nové EU doméně získat při registraci prostřednictvím systému DOMENA.CZ.

Další články k tématům - domény - iPad - soutěž - zdarma - Marek Erneker

Článek IGNUM s.r.o. ze dne 25. listopadu 2011 - pátek

Další články od IGNUM s.r.o.