logo Imper CZ s.r.o.

Monitora s klientsko-agenturními účty

V následujících měsících chystá Monitora zavést do testování společné klientsko-agenturní účty. Klienti tak budou mít přístup do svých monitoringů v reálném čase, a to díky speciální agenturní licenci, která jim zajišťuje komunikační aktivity.

Výsledky budou agentury komentovat a interpretovat přímo v systému Monitory. Samozřejmostí jsou i offline exporty, připravené pro použití do pravidelných monitoringů pro klienty agentur.

"Naší dlouhodobou strategií je stát se stabilním partnerem pro PR, komunikační a mediální agentury a společnou symbiózou poskytnout perfektní servis klientům. Hlavní těžiště Monitory zůstává v zajištění maximálně kvalitního monitoringu s možností dalšího vyhodnocování, který vychází z námi vyvíjeného IT řešení na míru a ze zpětné vazby. I nadále platí, že nemáme ambici konkurovat agenturám v interpretaci dat," upřesňuje Tomáš Berger, CEO Monitora Media.

V současné době Monitora pokrývá přes 2680 titulů, z toho 820 tištěných. Monitoruje také pořady celoplošných televizních stanic Česká televize, TV Nova, FTV Prima, TV Barrandov, ale také například Stream.cz.

Denně platforma prochází kolem 5 000 stran tištěných textů, 9 000 online článků a tisíce minut TV a rozhlasových záznamů.

Z rozhlasových stanic zpracovává archívy Českého rozhlasu, Frekvence 1, Rádia Impuls a Rádia ZET.

Pro konkrétní vydavatelství nabízí archiv až do roku 2006.

Chytrý nástroj pro monitoring a vyhodnocování mediální publicity Monitora, využívají jak velké síťové komunikační a mediální agentury, tak střední nebo malé týmy. Monitora je aktuálně největší službou pro monitoring médií v ČR.

Článek Imper CZ s.r.o. ze dne 8. listopadu 2016 - úterý

Další články od Imper CZ s.r.o.

Speciální nabídka videokonferencí Yealink