logo INDRA Czech Republic s.r.o.

Cloudové řešení Indra pro řízení kvality životního prostřední

Společnost Toshiba TEC Spain Imaging Systems zavede IsoCloud Indra, který nabízí institucím služby řízení systémů pro řízení kvality a životního prostřed při získávání certifikátů ISO 14001 a ISO 9001.

IsoCloud, jenž je součástí řešení InCloud této nadnárodní společnosti, byl vyvinut technologií G@PaaS Indry a poskytuje podporu institucím při získávání jejich certifikátů pro systém řízení životního prostředí (ISO 14001) a řízení kvality (ISO 9001) se všemi výhodami redukce nákladů a zvýšení výkonnosti, které jsou odvozeny z modelů Cloud Computingu.

Španělská pobočka japonské firmy, která se věnuje komercializaci kancelářských řešení a produktů digitálního tisku, multifunkčních produktů a řešení pro správu dokumentů, posiluje tímto způsobem svůj závazek ke zlepšení výkonnosti v procesech zajištění kvality a životního prostředí. Redukce nákladů, vysoká disponibilita a dostupnost jsou některé výhody, které přinese společnosti přijetí tohoto výkonného nástroje. Jeho používání nevyžaduje počáteční investici do licencí ani hardwaru, či údržby a podpory uživatelů.

Navíc profesionálové z oblastí správy kvality a životního prostředí Toshiby TEC Spain Imaging Systems budou moci využívat této služby 24 hodin denně a sedm dní v týdnu z jakéhokoli místa s přístupem na internet. Rovněž budou mít k dispozici okamžité aktualizace a vylepšení softwaru bez přídavných nákladů.

Dalším důležitým bodem je zlepšení vystopovatelnosti a zabezpečení informací společnosti. Indra přináší mechanismy potřebné pro zaručení bezpečnosti sítě, identity uživatele a správu přístupu ke zdrojům pro aplikace.

IsoCloud je nabízen v módu SaaS (Software as a Service) a seskupuje 14 modulů, které pružným a jednoduchým způsobem poskytují řešení požadovaných vlastností pro dodržení různých platných norem prostřednictvím tří služeb.

Služby IsoCloudu:

Začlenění technologie G@PaaS Indry usnadňuje aplikaci, v kombinaci s technikami pro odběr informací a standardním XML (Extensible Markup Language), vykonávání úkolů strukturace a integrace heterogenních informačních zdrojů.

Toshiba TEC Spain Imaging Systems více než čtyři roky svěřuje Indře služby pro platnost svých certifikátů kvality a životního prostředí. Zavedení IsoCloudu představuje pro tuto nadnárodní společnost velkou výzvu, neboť začleňuje technologický komponent do udržitelnosti poradenských služeb, které doposud pobočce japonského gigantu poskytovala.

Konsolidované řešení

IsoCloud se konsolidoval jako významné řešení pro vylepšení řízení firemních systémů kvality a životního prostředí. Během více než roku přijalo tuto aplikaci přes 25 společností, mezi nimiž se nacházejí společnosti jako je Quality Information Systems, Pressoil Ibérica, Protos Desarrollo, Atecalsa nebo kolumbijská Gestionar Bienestar. Odborníci z Indry i nadále pracují na jeho rozvoji, aby mohl poskytnout podporu dalším systémům řízení, jako je prevence pracovních rizik (OSHAS) nebo energetická výkonnost (ISO 50001).

Nástroj je součástí nového portfolia SaaS nadnárodní poradenské a technologické společnosti. Toto řešení nabízí konkrétní odpověď na specifické potřeby obchodování. Stejně tak společnost udržuje dohody se třetími stranami pro komercializaci svých produktů v modelech "marketplace".

Přední místo ve službách Cloud

Indra zaujímá přední místo ve službách a řešeních Cloud Computingu díky integrální nabídce nazvané Indra InCloud, která pokrývá celý řetězec služeb informačních technologií: od poradenství (pomoc v oblasti optimalizace schopností a nákladů klientů) až po vývoj nových řešení, čímž překonává externalizaci služeb IT.

Mezi hlavní cíle InCloudu patří vývoj řešení Software as a Service(SaaS), které by nabízely konkrétní odpověď na specifické potřeby obchodování. Indra tak dává k dispozici svým klientům široký katalog řešení "end to end", diferenciální a specializované pro různé sektory (státní správa, zdravotnictví, energetika, finanční služby, průmysl), které hledají zvýšení funkčnosti svého IT.

Řízení komerčních aktivit prostřednictvím mobilních zařízení, platforem Open Governmentu a geo-lokalizace nebo nástroje pro podporu energetické výkonnosti jsou jen některé z mnoha řešení, které integrují novou cloudovou nabídku nadnárodní společnosti. V tomto smyslu se více než 35 řešení, mezi nimiž se nachází i IsoCloud, začleňují do portfolia SaaS se záměrem nadále dodávat nové produkty.

Další články k tématům - cloud - ISO - SaaS - XML

Článek INDRA Czech Republic s.r.o. ze dne 30. srpna 2013 - pátek

Další články od INDRA Czech Republic s.r.o.

Síť radarů Indra kontroluje letový provoz v Ekvádoru

Bezkabelový artroskopický systém WAD

Pilotní programy projektu I+D+i na poli smart cities CIUDAD 2020

Modernizace systému řízení letového provozu ukrajinského Simferopolu

Inovace systémů řízení letového provozu pro mezinárodní letiště Eldorado v Bogotě

HeadMouse a VirtualKeyboard dosahují 400000 stažení v 95 zemích

Biotermické systémy Indra pro vydávání víz

Simulátor Indra pro letové dispečery s nejvyšší akreditací NATO

Indra zavede systém řízení letového provozu v Rumunsku

Satelitní komunikační systémy Indra pro německé námořnictvo

Projekt CELTIC vyvíjí integrální řešení business inteligence

Indra ve službách leteckého sektoru

Indra se účastní projektu Evacuate

Cloudové řešení Indra pro řízení kvality životního prostřední

Indra je členem konsorcia patronů doktorantských studií ve Smart cities na univerzitě v Gironě

Airline eCommerce - integrální platforma služeb pro letecké linky

Televize budoucnosti zapojuje diváka do obsahu

Solární sledovač ICST-70 zlepšuje výkon fotovoltaických panelů

Indra modernizuje navigační systémy Airservices Australia

Řešení Elcano pro navigaci osob s postižením v interiérech budov

Hermes řídí efektivně městskou dopravu

Indra tvůrcem návrhu urbánní platformy Atenea k řízení inteligentních měst

Efektivní řízení měst budoucnosti

Panamský průplav pod dohledem technologií Indra

Indra se podílí na vývoji inteligentních identifikačních dokladů

Technologie Indra se podílí na řízení provozu a mýtného dálnic v Indii

Digitální zdravotní obrazová dokumentace v projektu Ykonos

Australské vzdušné síly budou v zahraničních misích používat zařízení Indry

IT pro železniční sektor

Indra uvede nový dispečink řízení letového provozu v Kalkatě

Indra uvede nový dispečink řízení letového provozu v Baku

Strategický plán implementace inteligentních sítí v Peru

IT služby Indra pro brazilské bankovnictví

Inteligentní sítě nabídnou domácnostem služby s přidanou hodnotou

Inteligentní technologie Indra pro řízení městského provozu

Dopravní systém SAE zvýší bezpečnost a kvalitu dopravních služeb města Savannah

Řešení kybernetické bezpečnosti Indra

Detektor radioaktivity León pro letiště a přístavy

Simulátory a výcvikové systémy Indra

Bezpečnost na fotbalových stadionech pod dohledem informačního systému

Letecký simulátor Airbus A320

Indra rozšiřuje služby dálkového průzkumu Země o kapacitu satelitů RapidEye