logo Infinity a.s.

EXACT IT Challenge 2011: Infinity obhajuje 3. místo v závodě EXACT IT Challenge 2011

Letošní lyžařská soutěž byla rozdělena na dvoukolový obří slalom jednotlivců, slalom družstev a večerní slalom. Jako závodní trať byla vybrána 500 m dlouhá červená sjezdovka s převýšením 400 m známá pod zkratkou WISBI (Wie schnell bin ich - jak jsem rychlý).

Dne 22.2. 2011 se za rozbřesku na zasněžených pláních areálu sjezdovky Wenzelwiese v rakouském Hochfichtu sešli v rámci série závodů EXACT IT challenge 2011 vyznavači lyžování, sněhu a třeskuté zimy. Lesní areál Hochficht, nacházející se na rakouské straně šumavské hory Smrčina, disponuje 23 km sjezdovek a za poslední roky se vypracoval na úroveň alpských areálů.

Všechny závodníky kromě lásky k zimním sportům spojuje rovněž práce v oboru IT/ICT. Pořadatelé odvedli svoji práci na jedničku a na účastníky závodu čekala perfektně připravená trať, kvalitně vybavené zázemí, včetně vyhřívaného stanu a hladký průběh celého závodního dne.

O tom jak rychlí dokážou být závodníci společnosti Infinity a.s., přesvědčilo diváky pět našich kolegů v kategoriích ženy 40+ a muži 40+/40-.

Loňské vítězství ve sjezdu žen právem obhájila obchodní ředitelka společnosti Infinity a.s. Iva Kůželová a opět kralovala ženské kategorii 40+. Iva má ke sportu a zejména k horám velmi blízko, a proto se závodů IT Challenge pravidelně účastní každý rok.

6. místo ve stejné kategorii obsadila Monika Fišnarová. Mužská část týmu se nenechala zahanbit a ve své kategorii muži 40- ukořistil Jan Konopka 3. místo, Jiří Hejzlar místo 5. a Roman Zábran 64. příčku.

V kategorii muži 40+ obsadil Karel Fišnar 49. místo.

Infinity a.s. obsadila z celkového počtu 21. týmů 3. místo, a to s vteřinovým odstupem na vítěze. Týmovou trofej si odnesla parta závodníků společnosti S-COMP Centre Ski Team.

V polední pauze, mezi oběma koly obřího slalomu, se na přizpůsobené trati předvedly, možná budoucí sjezdařské naděje - děti dospělých závodníků. Nejmladšímu účastníkovi dětského sjezdu byly pouhé 4 roky a zdárně sekundoval svým o mnoho let starším soupeřům. Teplé útočiště, vydatné občerstvení a zábavu poskytoval během celého dne VIP stan, kde se na konci dne slavnostně předávaly poháry. Vyvrcholením soutěžních klání byl večerní sjezd pod umělým osvětlením.

Článek Infinity a.s. ze dne 1. února 2011 - úterý

Další články od Infinity a.s.