logo Infinity a.s.

Infinity je sponzorem předvánoční nálady

Infinity a.s. pokračuje ve svých sponzorských aktivitách a na upevnění předvánoční nálady se rozhodla stát jedním z partnerů Vánočního koncertu splněných přání, který je projektem Nadace Terezy Maxové dětem.

Tento charitativní večer se uskuteční 2. prosince 2009 v Mahenově divadle Brně. Kromě vánoční nálady budou na pódiu přítomni Miroslav Žbirka a další hosté, jako Katarína Knechtová, Martha a Magdalena Šalamounová. Celou akci bude doprovázet filharmonie Bohuslava Martinů.

"Velmi si vážím podpory společností, které v ne zcela snadné době myslí na potřebné a podporují myšlenku sounáležitosti a konkrétní pomoci. Za nadaci můžu slíbit, že výtěžek Koncertu splněných přání, který se již tradičně koná i v Brně, podpoří opuštěné děti v Jihomoravském kraji a tím svěřené prostředky zůstanou v regionu, z něhož vzešly. Moc děkuji", dodala patronka nadace, Tereza Maxová.

Výtěžek bude v rámci Fondu nadace pro Jihomoravský kraj rozdělen mezi žadatele, kterými mohou být neziskové organizace, dětské domovy, kojenecké ústavy a pěstounské rodiny, působící v daném kraji. Výběr žadatelů bude probíhat formou otevřeného grantového řízení.

Patronát nad akcí převzal primátor města Brna Roman Onderka, který k projektu říká : "Pravidelně podporuji Nadaci Terezy Maxové dětem, neboť hlavní myšlenku celého projektu, tedy pomoci opuštěným dětem, považuji za nesmírně důležitou. Oceňuji, že i přes nepříznivou ekonomickou situaci, naleznou sponzoři finanční prostředky na pomoc nejmenším."

Článek Infinity a.s. ze dne 26. listopadu 2009 - čtvrtek

Další články od Infinity a.s.