logo Infinity a.s.

Infinity s novými vlastníky plánuje další rozvoj

Maďarská společnost SYNERGON Information Systems Plc., prodala svůj stoprocentní podíl v Infinity a.s. skupině finančních investorů, kteří koupi během listopadu 2012 realizovali ve spolupráci s členy managementu Infinity.

Změna vlastnické struktury nemá žádný vliv na současné obchodní aktivity Infinity, společnost dále povede stávající management a bude zajištěna plná kontinuita stávajícího fungování Infinity. Noví vlastníci Infinity mají zájem na dalším rozvoji společnosti, který jsou připraveni podpořit nejen dostatečným kapitálovým zázemím, ale i odbornými schopnostmi a znalostmi.

Hlavním cílem je, aby Infinity patřila mezi tři největší hráče v relevantních částech IT/IS trhu v České republice a aby ve vybraných segmentech dosáhla vedoucího postavení. V tomto duchu bude Infinity dále pokračovat v současně nastavené strategii a bude aktivně rozvíjet svoji komunikaci s klíčovými dodavateli a zákazníky.

Jaroslav Procházka, generální ředitel Infinity, dodává: "Mám velkou radost, že byl dokončen kapitálový vstup do Infinity. Vím o nárocích, které budou na Infinity kladeny. Ambiciózní rozvojový plán, který jsme společně připravili, slibuje dynamický růst, a já se těším na naplňování této vize. Infinity má všechny předpoklady pro další úspěšný rozvoj na českém i širším CEE trhu."

Další články k tématům - IS - Jaroslav Procházka

Článek Infinity a.s. ze dne 19. listopadu 2012 - pondělí

Další články od Infinity a.s.