logo Infinity a.s.

Infinity v partnerském programu Motorola

Motorola začlenila Infinity do nového partnerského programu Empower, který bude oficiálně spuštěn začátkem dubna 2012. Jeho posláním je další rozšíření komunikačních řešení Motorola v oblastech Wireless Network Solutions Track, Radio Solutions Track a Mobile Solutions Track.

Společnost Motorola Solutions přichází na trh s novým partnerským programem Empower, prostřednictvím kterého chce rozšířit standardní nabídku produktů a služeb v oblasti komunikačních řešení.

Infinity a.s., která je dlouholetým partnerem, byla do tohoto programu zařazena a nynější specializace bude zaměřena do segmentů Wireles Local Area Networks a Advanced Data Capture.

Pomocí inovovaného portfolia služeb získají zákazníci přístup k nejmodernějším technologiím. Bezdrátová síťová řešení poskytují jednoduchou a velice výkonnou platformu připravenou flexibilně se přizpůsobit rostoucím nárokům.

Kombinace softwarových nástrojů zahrnujících návrh bezdrátových sítí, zajištění profesionální bezpečnosti a správy poskytuje zákazníkům důvěryhodné zasíťování a přístup odkudkoli po celém světě.

Další články k tématům - platforma - Wireless

Článek Infinity a.s. ze dne 6. března 2012 - úterý

Další články od Infinity a.s.