logo Infinity a.s.

Michal Hozák je nový Obchodní ředitel Infinity

Novým Obchodním ředitelem Infinity se stal Michal Hozák - dosud Senior konzultant. Dosavadní Obchodní ředitelka Iva Kůželová přechází na nově vytvořenou pozici Business Development Manager.

Každá z pěti divizí Infinity dostala v lednu 2014 po personální restrukturalizací společnosti i vlastního obchodního ředitele, který se stará o klienty ve svém segmentu.

Divize Infinity:

Infinity, která působí na tuzemském trhu už 22. rokem, tím přechází tak z trojúrovňového na dvojúrovňový systém řízení, a vidí budoucnost v segmentové organizaci obchodu, tedy v lepším zacílení na konkrétní zákazníky a efektnějším využití stávající pracovní síly.

"Dalším důvodem je zjednodušení naší organizační struktury a přizpůsobení se požadavkům našich zákazníků. Z hlediska personálního managementu zavádíme nově pouze dvouúrovňový řídicí systém a místo bývalých dvou divizí a jedenáct delivery oddělení se bude nová struktura skládat z pěti divizí podle jednotlivých segmentů našeho podnikání," upřesnil generální ředitel společnosti Jaroslav Procházka.

"Již loni jsme v reakci na vývoj trhu zahájili strukturní transformaci společnosti směrem k více vertikální orientaci a důrazu na IT obsluhu perspektivních odvětví, například strojírenství. Umožňuje nám to nejen pružněji reagovat na potřeby konkrétních klientů, ale hlavně pro ně mít k dispozici přesně ty odborníky, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s podobnými zakázkami. Tito specialisté dokážou zákazníkovi navrhnout a implementovat řešení přímo na míru," doplnil nový obchodní ředitel Michal Hozák.

Pardubická centrála Infinity se stěhuje do Technoparku

Po více než 20 letech působení přestěhovala Infinity na sklonku roku 2013 svoji pardubickou centrálu do areálu Technoparku v Pardubicích. Stala se tak jedním z významných nájemců prostor tohoto technologického areálu, který se v současnosti stává žádanou adresou. V prostorách společnosti sídlí zejména Zákaznické centrum a ServiceDesk Infinity pro Střední Evropu, dále pak obchodní oddělení, logistika a část divize Síťové infrastruktury.

Technopark dokázal přesně naplnit technické i prostorové požadavky Infinity. Navíc zde sídlí i někteří z klientů Infinity - například KYB Manufacturing a také část společnosti Panasonic.

"V Technoparku i dalších pardubických kancelářských komplexech momentálně jednáme s dalšími firmami o možnostech využití našich IT služeb. Pardubice a okolí patří vzhledem k jejich strategické pozici mezi naše klíčové regiony. V průběhu roku 2014 se zde chceme zaměřit také na menší a středně velké společnosti, kde vidíme velké možnosti růstu poptávky," uvedla manažerka komunikace Infinity Zuzana Kliková.

"Velký přínos pro firmy v našem regionu spatřujeme hlavně ve využití privátního cloudu - hostingu IT služeb. V této oblasti jim můžeme nabídnout naše ryze české datové centrum, kde si mohou svá cenná firemní data uložit, aniž by museli řešit otázky bezpečnosti a právních podmínek státu, kde jsou zrovna jejich data u nadnárodních cloudových poskytovatelů uložena. Jako další z našich služeb zajistíme dohled a správu zákaznických systémů i zařízení vzdáleným připojením, vše je realizováno přímo z Pardubic," připomněla Zuzana Kliková.

Michal Hozák - nový Obchodního ředitel Infinity

Michal Hozák do Infinity nastoupil v roce 2001 na pozici Programátor, dále se věnoval databázové oblasti v oddělení infrastruktury, kde postoupil až na pozici Senior konzultant.

Michal Hozák - Obchodního ředitel Infinity

Hlavní náplní jeho práce zde byla optimalizace, administrace a správa rozsáhlých databázových systémů. Díky předchozím znalostem z prostředí vývojářů působil jako konzultant mezi obchodem a vlastním vývojovým teamem.

Přes kooperaci napříč realizačními teamy se dostal k vedení IT projektů Infinity pro velké společnosti, jako je Sazka, Kaufland, Scania, Komerční banka, CCS a mnohé další.

Michal Hozák vystřídal na pozici obchodního ředitele Ivu Kůželovou, která v rámci Infinity přechází na nově vytvořenou pozici Business development manager.

Mezi jeho hobby patří šachy, lyžování a především námořní jachting, je držitelem Licence Yachtmaster Offshore plus LRC.

Článek Infinity a.s. ze dne 21. ledna 2014 - úterý

Další články od Infinity a.s.