logo Infinity a.s.

Microsoft Dynamics CRM Online: podpora Infinity pro spuštění nového řešení ve vaší firmě

Dynamics CRM Online si mohou zákazníci objednat i u společnosti Infinity, která pomůže s registrací služby, počáteční migrací dat a vyškolením zaměstnanců. Kromě toho je Infinity také připravena pomoci v oblasti poradenství, analýze procesů a požadavků na přizpůsobení řešení a jejich implementace.

"CRM řešení v cloudové verzi poskytuje pracovníkům z oblasti prodeje, služeb či marketingu stejné nástroje pro efektivní sběr a využití informací o zákaznících, jaké budou k dispozici v klasické verzi. Firmy a organizace však nebudou muset na jeho pořízení vynakládat větší počáteční investice, protože za cloudové řešení budou moci platit formou pravidelných měsíčních poplatků," vysvětluje David Frantík, manažer divize podnikových řešení ve společnosti Microsoft.

Microsoft Dynamics CRM Online poskytuje uživatelům přístup k zákaznickým informacím prostřednictvím známého prostředí aplikace Microsoft Outlook, mohou k nim však přistupovat i přes webový prohlížeč nebo mobil. Cloudová služba v sobě zahrnuje řadu užitečných nástrojů usnadňujících uživatelům práci, například integrované business intelligence nástroje pro kontrolu nastavených cílů a výkonnosti, dashboardy zobrazující nejdůležitější informace v přehledném vizuálním formátu a v reálném čase nebo funkce pro nastavení jednotných procesů.

Zahájení prodeje Microsoft Dynamics CRM Online je spojeno s promo akcí, v rámci které je možné získat službu na prvních 12 měsíců používání za 31 EUR za uživatele a měsíc, tedy o 9,25 EUR méně, než kolik bude činit standardní cena. Podmínkou je registrace do 30.6. 2011.

Stávající zákazníci služeb Salesforce.com a Oracle mohou navíc využít speciální nabídky "Cloud CRM for Less". Pokud do 30.6. 2011 přejdou na službu Microsoft Dynamics CRM Online, získají na každého uživatele finanční podporu ve výši 180 EUR. Tu mohou využít na služby jako je migrace dat ze starého řešení na nové nebo přizpůsobení řešení specifickým potřebám.

Další články k tématům - cloud - CRM - Dynamics - Oracle - Outlook - David Frantík

Článek Infinity a.s. ze dne 12. května 2011 - čtvrtek

Další články od Infinity a.s.

Konference SCADA SECURITY 2019