logo Intel Czech Tradings, Inc., organizační složka

Intel SBA: počítačové řešení pro malé firmy

Intel představuje plán nabídky technologie SBA (Small Business Advantage) pro osobní počítače, desktopy i laptopy. Technologie SBA vycházející z rodiny procesorů Intel Core druhé generace je určena pro menší firmy, kterým bude zajišťovat bezpečnost i vyšší produktivitu.

Intel SBA umožňuje malým firmám plně se soustředit na svou práci a nemuset se starat o své počítače. Ty díky tomu běží automaticky na plný výkon, jsou zabezpečené a též zálohují data. Majitelé malých firem by se měli starat hlavně o své podnikání a nikoli o provoz počítačů. Mnoho takových firem si nemůže dovolit najímat specializované IT odborníky, takže majitel pak sám musí dohlížet na to, že zaměstnanci pracují na zabezpečených, nezavirovaných a plně aktualizovaných počítačích. Jakékoli přerušení funkčnosti počítačů pak znamená ostrý pokles produktivity, riziko zmeškaných termínů a dalších závazků.

Procesory Intel s technologií Intel SBA byly navrženy tak, aby zabezpečení počítačů hlídaly automaticky. Intel SBA má velice intuitivní uživatelské rozhraní, které lze nakonfigurovat pro automatické zálohování a aktualizaci softwaru, jež mohou být prováděny kdykoli, tedy i mimo pracovní dobu, aby počítače byly připraveny při návratu zaměstnanců do práce.

Intel SBA rovněž pravidelně monitoruje bezpečnostní software a informuje uživatele a majitele o případném napadení viry a dalšími škodlivými programy. Díky technologii Intel BSA se majitelé malých firem mohou soustředit na své podnikání a nemusí se starat o počítače.

Intel SBA - řešení pro malé firmy

Intel SBA je kompletní hardwarové a softwarové řešení zaměřené na zvýšení produktivity a posílení zabezpečení. Je k dispozici pro procesory Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i5 vPro, Intel Core i7 a Intel Core i7 vPro s profesionálními čipovými sadami Intel 2012.

Maximalizace produktivity práce optimalizací výkonu PC:

Zabezpečení PC a dat, snížení rizik plynoucích z malwaru, úniku nebo ztráty citlivých dat:

Další články k tématům - Backup - Core - malware - Monitor - počítač - procesor

Článek Intel Czech Tradings, Inc., organizační složka ze dne 11. dubna 2012 - středa

Další články od Intel Czech Tradings, Inc., organizační složka