logo INTENS Corporation s.r.o.

Chytré dopravní a cestovní informace pro širokou veřejnost v ČR

Společnost INTENS Corporation s.r.o. uvádí na trh unikátní službu MojeDopravní.info, která je zaměřena na poskytování dopravních a cestovních informací široké veřejnosti. Aplikace využívá kombinace několika datových základen, ze kterých aktuální dopravní informace připravuje.

Řidiči mají prostřednictvím aplikace MojeDopravní.info široké možnosti personalizace a díky nastavení svých preferencí získávají automaticky aktuální informace nejen o uzavírkách, dopravních nehodách, apod., ale i o aktuálních cestovních dobách a zdrženích. Dopravní informace lze získávat prostřednictvím mobilní aplikace pro OS Android, e-mailem nebo prostřednictvím SMS.

Každý z uživatel má možnost získávat dopravní a cestovní informace na základě přednastavených parametrů jako je konkrétní trasa, den v týdnu a čas, ve kterém chce informace o stavu dopravy na daném úseku/úsecích získávat, typ dopravní nebo cestovní informace (nehoda, meteo informace, atd.), volba situace kdy má být informace poskytována (např. pouze v případě časového zdržení vyššího než, atd.), apod.

Kromě Národního dopravního informačního centra ČR využívá aplikace MojeDopravní.info aktuální data o dojezdových časech a zdrženích z flotily více jak 50000 vozidel pohybujících se po silniční síti ČR nebo datové základny z oblasti GIS a lokalizace. Veškerá tato data a informace INTENS Corporation dále zpracovává a poskytuje řidičům podle jejich preferencí.

Chytré dopravní a cestovní informace na MojeDopravni.info

"Naše služba umožňuje kvalitnější plánování pracovních i soukromých cest. Pomáhá řidičům pružně reagovat na aktuální dopravní situaci a nabízí možnost automatického zasílání požadovaných informací, které již není nutné pracně vyhledávat", vysvětluje Tomáš Stárek, vedoucí celého projektu.

Služba je určená profesionálním i svátečním řidičům a první dva týdny je zdarma. Další užívání je zpoplatněno částkou 249 Kč ročně, která pokrývá náklady na získání vstupních dat.

Další články k tématům - Android - cestování - dopravní informace - GIS - lokalizace - řidič - SMS - Tomáš Stárek

Článek INTENS Corporation s.r.o. ze dne 31. října 2013 - čtvrtek

Další články od INTENS Corporation s.r.o.

Chytré dopravní a cestovní informace pro širokou veřejnost v ČR