logo Interbell s.r.o.

Kvalitní náhlavní soupravy pro každého

Společnost Interbell zařazuje do své nabídky profesionální řešení v oblasti náhlavních souprav GN Jabra a o sortiment pro audiokonference a videokonference Polycom.

GN Jabra

Díky dlouholetému zkoumání potřeb a přání uživatelů se přizpůsobí potřebám téměř každého. Kvalitní zpracování s elegantním vzhledem umožní využívat náhlavní soupravy tam, kde je nutné reprezentovat. Možnost výběru mezi ruzmými typy mikrofónů umožní využívat náhlavní soupravy například v hlučném prostředí, kde tlumí hluk z okolí. Bezdrátové náhlavní soupravy dají uživateli volnost pohybu a s technologií Bluetooth ovládáte mobilní telefon i pevnou linku zároveň.

Pohodlí při telefonování
Nevzdávejte se svého pohodlí, když telefonujete. Používejte náhlavní soupravu a rozlučte se s bolestí páteře a šíje. Díky náhlavní soupravě se vyhnete strnulosti a časté únavě při telefonování. Požadujte větší komfort ! Zvolte si svůj styl : nastavitelná spona přes hlavu, ohebný ušní háček či ušní kroužek.

Volnost k práci
Vyzkoušejte si to pohodlí - již žádná zbytečná manipulace s klasickým sluchátkem. Když budete mít volné obě ruce, přispěje to nejen k vaší spokojenosti při práci, ale též dosáhnete vyšší produktivity.

Svoboda pohybu
S náhlavní soupravou se též můžete během hovoru volně pohybovat po kanceláři. Vyberte si bezdrátovou náhlavní soupravu, která vám nabízí právě takovou volnost pohybu, jakou právě pro vaší práci potřebujete.

Polycom

Polycom je předním nezávislým výrobcem terminálů pro IP telefonii, jejichž základem je plná podpora moderních komunikačních standardů. Audiokonferenční a videokonferenční systémy představují jediný nástroj pro spolupráci na dálku, který poskytuje stejné možnosti jako má jednání tváři v tvář.

Článek Interbell s.r.o. ze dne 5. června 2008 - čtvrtek

Další články od Interbell s.r.o.

Kvalitní náhlavní soupravy pro každého

Levnější konferenční systém KIRK