logo Internet Info s.r.o.

IDF 2010, konference určená webovým vývojářům

AJAX, Framework, Javascript, PHP, NOSQL, RIA, či Silverlight - výrazy pro běžného uživatele neznámé, ale pro vývojové pracovníky denně v praxi používané. O těchto tématech, ale nejen o nich, se bude hovořit na konferenci Internet Developer Forum 2010, kterou pořádá 7.4. 2010 společnost Internet Info.

Na akci vystoupí přední odborníci, kteří znají tyto oblasti z každodenní práce, a mohou tak nabídnout neocenitelné praktické zkušenosti.

Ve středu 7.4. 2010 se v Národní technické knihovně v Praze koná odborná konference s názvem Internet Developer Forum 2010. Jde o celodenní akci určenou primárně pro webové vývojáře, kteří se zajímají o nové technologie a chtějí se o nich dozvědět více. Konferenci zaštiťuje magazín Zdroják.cz.

Kromě hlavního proudu prezentací předních expertů z oblasti vývoje nabídne program i pásmo workshopů, během nichž budou mít účastníci možnost v menší skupině probrat s přednášejícími konkrétní problémy z praxe a diskutovat nad praktickými ukázkami. Zájemci se mohou registrovat prostřednictvím online formuláře na stránkách konference.

"Oblast vývoje webových aplikací patří k progresivně se rozvíjejícím odvětvím. Pro všechny vývojáře je důležité neustále se vzdělávat, získávat nové informace a užitečné zkušenosti. Naše konference je vhodnou příležitostí k rozvoji důležitého know-how, posílení přehledu o aktuálních trendech a získávání rad od předních odborníků, či k inspiraci zkušenostmi kolegů z oboru," komentuje Martin Malý, vedoucí magazínu Zdroják.cz.

Vybíráme z programu :

Workshopy :

Průběžně aktualizovaný program je k dispozici na stránkách konference. Akce je určena pro odbornou veřejnost, která se pohybuje v oblasti webového vývoje, manažery vývojových oddělení, vývojáře, projektové manažery IT firem a v neposlední řadě i odborné novináře.

Článek Internet Info s.r.o. ze dne 10. března 2010 - středa

Další články od Internet Info s.r.o.