logo Internet Info s.r.o.

Konference BIF 2010 se blíží

Konference Business Information FORUM 2010, která se koná 1.6. 2010 ve Slovanském domě v Praze, představuje řečníky celodenního programu. Akce je určena všem, kteří rozhodují o investicích do ICT a strategii jejich využití.

Pořadatelé konference zvou zájemce o informační a komunikační technologie na zajímavé osobnosti a přínosná témata, která nabídnou možná řešení ve zlomové době, jíž nyní celý trh ICT prochází.

Mezi hosty konference budou například europoslanec Evžen Tošenovský, velvyslanec pro energetickou bezpečnost Václav Bartuška a další. Součástí konference bude charitativní projekt na podporu Jedličkova ústavu v Praze.

"S konferencí budou spojeny také dvě zajímavé aktivity. Účastníci budou mít jedinečnou příležitost vyhrát mobilní telefon Nokia 6700 Gold Edition a další zajímavé ceny od partnera soutěže. Zároveň se také uskuteční Veřejná sbírka pro Nadaci Jedličkova ústavu, a to jako připomenutí Mezinárodního dne dětí, který se koná právě 1.6. 2010," říká Petr Koubský, programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network.

Konference je určena všem, kdo rozhodují o investicích do ICT a strategii jejich využití jako jsou CIO, finanční a ekonomičtí ředitelé, podnikatelé či vlastníci menších a středních firem, ale i generální ředitelé dodavatelů, ICT investoři, nebo poskytovatelé tzv. business services. Program bude zajímavý pro všechny, kdo se chtějí a potřebují orientovat ve světě informačních technologií.

Konference se koná pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky pana Přemysla Sobotky. Generálním partnerem je společnost Microsoft, hlavními partnery společnost Novell a ICZ a partnery společnost Nokia a projekt eStat.cz. Produktovými partnery jsou friendlyway, MY-NEOCUBE, Ness a Starbucks. Mediálně akci podporují týdeník Euro, servery Euro24 a Euro9, portál PatriaOnline, týdeník Strategie, server Lupa.cz a zpravodajská televize Z1.

Další články k tématům - ICT - konference - Evžen Tošenovský - Václav Bartuška - Petr Koubský

Článek Internet Info s.r.o. ze dne 18. května 2010 - úterý

Další články od Internet Info s.r.o.