logo Internet Info s.r.o.

Konference o internetové bezpečnosti prověří i pražskou OpenCard

Co přinesl nový zákon o platebním styku ? Jak euroregulace ovlivňuje bezpečnost internetových plateb ? Jaké jsou bezpečnostní aspekty pražské OpenCard ? Proč se množí případy zneužití platebních karet ? I to se dozví účastníci únorové odborné konference Trendy v internetové bezpečnosti 2010.

V úterý 16. února 2010 se již podruhé sejdou v Konferenčním centru City v Praze zájemci o internetovou bezpečnost. Na celodenní konferenci s názvem Trendy v internetové bezpečnosti 2010 vystoupí s prezentacemi i v panelových diskuzích celá řada odborníků z oblasti IT, technologií i finančního sektoru. Pro zájemce o účast na konferenci jsou již otevřeny on-line registrace.

Odbornou konferenci pořádají čtyři známé zpravodajské servery Lupa.cz, Měšec.cz, Podnikatel.cz a Root.cz ve spolupráci s generálním partnerem, společností AVG Technologies CZ.

"Zatímco první ročník konference byl věnován především aktuálním problémům s útoky na internetové bankovnictví, letos se bude pozornost soustředit na nová bezpečnostní rizika souvisejicí s pronikáním moderních technologií do běžného života lidí," upřesňuje Aleš Miklík, vedoucí redakcí společnosti Internet Info, která pořadatelské servery provozuje.

Program konference bude tvořen třemi samostatnými bloky :

Blok I. - Euroregulace a nový zákon o platebním styku

Blok II. - Platby na internetu pro obchodníky

Blok III. - Městské karty nastupují

Akce je určena pro odbornou veřejnost, která se pohybuje v prostředí internetové bezpečnosti, elektronického bankovnictví a zároveň pro žurnalisty.

Článek Internet Info s.r.o. ze dne 15. ledna 2010 - pátek

Další články od Internet Info s.r.o.