logo Internet Info s.r.o.

Kristýna Šonková vede oddělení Event Managementu

Na pozici Head of Event Management ve společnosti Internet Info nastoupila Kristýna Šonková. Stojí v čele týmu, který jen v letošním roce zajistí organizaci téměř šesti desítek odborných a společenských akcí.

Kristýna Šonková vede oddělení Event Managementu společnosti Internet Info, které ročně připraví na 60 odborných konferencí, seminářů a společenských akcí. Pod jejím vedením tak dochází ke sjednocení organizačního zázemí akcí pořádaných pod hlavičkou zpravodajských webů vydavatelství Internet Info a aktivit sdružení TUESDAY Business Network.

"Kristýna má v oblasti event managementu dlouhodobé zkušenosti, proto věříme, že chod eventového oddělení pod jejím vedením bude funkční a efektivní. Tým čeká v tomto roce řada zásadních okamžiků, mezi nimiž zaujímají prestižní místo například celodenní odborná konference Business & Information Forum, nebo soutěž WebTop100 a anketa Křišťálová Lupa 2010," říká Ján Simkanič, výkonný ředitel společnosti Internet Info.

Kristýna Šonková (28) vystudovala Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Zkušenosti z oblasti event managementu získala při pořádání společenských akcí na Francouzském velvyslanectví. Od roku 2008 působila ve sdružení technologických podnikatelů TUESDAY Business Network, a to na pozici marketing & event manažer. Jako Head of Event Management má na starosti koordinaci všech akcí pořádaných společností Internet Info a TUESDAY Business Network. Ve volném čase se Kristýna věnuje sportu a ráda cestuje (nejen) do vzdálených zemí.

Další články k tématům - akcí - event - Head - Internet - oddělení - Kristýna Šonková - Ján Simkanič

Článek Internet Info s.r.o. ze dne 25. března 2010 - čtvrtek

Další články od Internet Info s.r.o.