logo Internet Info s.r.o.

Lenka Krbcová, nová šéfredaktorka Vitalia.cz

Vedení serveru Vitalia.cz, který se tematicky zaměřuje na aktivní a zdravý životní styl, přebírá od 1. ledna 2010 nová šéfredaktorka Lenka Krbcová.

Šéfredaktorkou serveru o zdravém životním stylu Vitalia.cz se stala Lenka Krbcová. Převzala tak vedení serveru po zkušeném mediálním žurnalistovi Janu Potůčkovi, který stál od počátku u jeho zrodu.

Lenka Krbcová pracovala od roku 2005 ve vydavatelství Ringier ČR, nejprve jako redaktorka pravidelné kulturní přílohy Ex. V letech 2007 - 2009 pak vedla jako editorka on-line podobu tištěného Reflexu.

Novinářské zkušenosti sbírala také v odborném týdeníku Zdravotnické noviny a v časopise Zdravý život. Post šéfredaktorky serveru Vitalia.cz přebírá po zkušeném novináři Janu Potůčkovi. Ten byl duchovním otcem serveru a šéfredaktorsky jej vedl téměř celý první rok jeho existence.

Nyní se bude Potůček opět plně věnovat vedení serveru o digitalizaci DigiZone.cz, který dosud vedl současně se serverem Vitalia.cz.

"Lenka je svými předchozími výbornými zkušenostmi z mediální oblasti a především z on-line médií velkou posilou stávajícího redakčního týmu. Přináší s sebou celou řadu nových nápadů a inspirací, které obohatí především obsahový záběr serveru," doplňuje Aleš Miklík, vedoucí redakcí společnosti Internet Info, která server Vitalia.cz provozuje.

Další články k tématům - šéfredaktorkou - vedení - Vitalia - Lenka Krbcová - Aleš Miklík

Článek Internet Info s.r.o. ze dne 7. ledna 2010 - čtvrtek

Další články od Internet Info s.r.o.