logo Internet Info s.r.o.

Mirka Kužnarová, novou obchodní ředitelkou Internet Info

Od 1. ledna 2010 nastupuje na pozici obchodní ředitelky vydavatelství Internet Info Mirka Kužnarová. Bude tak zastupovat inzertní aktivity řady známých odborných serverů.

Společnost Internet Info představuje novou obchodní ředitelku. Tou se na začátku ledna 2010 stala Mirka Kužnarová. Jejím hlavním úkolem bude vytváření a řízení obchodní strategie, vedení celého obchodního týmu a rozvoj stávajících reklamních produktů na jednotlivých serverech společnosti.

Mirka Kužnarová - obchodní ředitelka Internet Info "Mirka Kužnarová má v oblasti internetové inzerce velké zkušenosti díky svému působení jak na straně médií, tak na straně agentur. Jsem přesvědčen, že díky tomu získáme cennou inspiraci a naši klienti nové možnosti pro inzerci na našich webech," říká Ján Simkanič, výkonný ředitel společnosti Internet Info.

Mirka Kužnarová se on-line marketingu věnuje řadu let. Začínala na obchodní pozici se zaměřením na SME segment. Později se věnovala plánování on-line kampaní v agentuře Mediaedge:cia.

Své obchodní zkušenosti rozšiřovala ve společnostech MITON CZ, kde měla na starost vytváření strategie pro prodej reklamy a propagaci jednotlivých brandů, nebo také naposledy v mediálním zastupitelství ARBOinteractive.

Další články k tématům - Info - Internet - obchodní - Mirka Kužnarová - Ján Simkanič

Článek Internet Info s.r.o. ze dne 7. ledna 2010 - čtvrtek

Další články od Internet Info s.r.o.