share itpoint.cz

Vánoční atmosféra v počítači se serverem Slunečnice.cz

Server Slunečnice.cz každoročně nabízí svým uživatelům řadu vánočně laděných programů, které mohou zpříjemnit čekání na Štědrý den. Mezi ty nejoblíbenější patří spořiče obrazovky se svátečními motivy, ale i tapety, či vánoční hry.

V předvánočním období, kdy se všichni těší na Štědrý den a sváteční pohodu, roste stahovanost programů, díky kterým si mohou lidé přenést trochu vánoční atmosféry také do svého počítače. Server Slunečnice.cz nabízí celou řadu takových programů, mezi něž patří například tapety na pracovní plochu, hry s vánočními motivy, či spořiče obrazovky. Zájemci je naleznou v samostatné sekci zaměřené na Vánoce.

V listopadu 2009 uživatelé vůbec nejčastěji stahovali 3D šetřič s vánočním stromkem a hořícím krbem 3D Christmas Fireplace Screensaver. Uklidňující scenérie je doprovázena více než 30 minutami vánoční hudby. Velmi oblíbeným se stal také spořič Snowflakes (2. místo), který na obrazovce vytváří nejrůznější motivy podobné těm, které na oknech dělá mráz.

Další aplikací, která zaujala, je FREE Christmas Tree (3. pozice), jež na pozadí pracovní plochy odpočítává čas zbývající do Vánoc a zobrazuje pěkný vánoční stromek. Na plochu si uživatelé umisťovali rovněž adventní věnec, který každou neděli zapálil jednu ze svíček, a to díky programu Advent (4. místo). V pořadí 5. místo obsadil soubor Vánoční ikony, pomocí kterých si mohou uživatelé oživit jindy standardní vzhled ikon.

Z vánočně laděných her se do první desítky dostalo Vánoční pexeso (6. místo), plné zimních a svátečních motivů, a také hra Liška Ryška: Zimní dobrodružství (10. pozice), spočívající v hledání ukradených dárků. Ze spořičů pak bodovaly také The Christmas Scenes Scenic Reflections (7. místo) s vánočně laděnými obrázky, či Christmas 3D Screensaver (8. místo) s tancujícím sněhulákem.

Nejoblíbenější programy v kategorii Vánoce :

  1. 3D Christmas Fireplace Screensaver 1.0
  2. Snowflakes 1.0
  3. FREE Christmas Tree 1.6
  4. Advent 1.6.0.2
  5. Vánoční ikony 2.0
  6. Vánoční pexeso 1.0
  7. The Christmas Scenes Scenic Reflections Screensaver 1.0
  8. Christmas 3D Screensaver
  9. 3D Christmas Screensaver
  10. Liška Ryška - Zimní dobrodružství 2.0

Článek Internet Info s.r.o. ze dne 22. prosince 2009 - úterý, čteno 2244x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou