logo InterSystems B.V., organizační složka

Efektivně využitelné IT pro zdravotnictví

Symposium InterSystems, které proběhlo v Praze ve dnech 8. a 9.6. 2015 účastníkům konference ukázalo, jak mohou moderní informační technologie přinášet zákazníkům konkurenční výhody.

Odbornému programu konference Symposium InterSystems 2015 v Andel´s Hotel Prague předcházel slavnostní galavečer. Okamžité ohlasy účastníků potvrdily, že neformální setkání, které umožní navázat celou řadu nových kontaktů, významně přispívá k úspěchu takovýchto akcí.

Vlastní Symposium zahájil group director a ředitel InterSystems pro střední a východní Evropu Jörg Klingler, který všem účastníkům konference připomněl, že bez kvalitních technologií se dnes neobejde prakticky žádná firma ani organizace. Zákazníci jsou stále náročnější a jednoduché IT technologie jim už nestačí. InterSystems proto považuje za klíč k úspěchu taková řešení a aplikace, které zákazníkům umožní získávat a sdílet informace, jimž budou rozumět a na jejichž základě se budou moci rozhodovat. Příkladem tohoto přístupu je i nová verze databázové platformy Caché 2015.1, která se může pochlubit obrovskou škálovatelností a schopností zpracovávat strukturovaná i nestrukturovaná data.

Na strategii společnosti InterSystems se ve svém příspěvku podrobněji zaměřil Paul Grabscheid, viceprezident pro strategické plánování.

"Svět kolem nás se neustále vyvíjí a je stále složitější. Je proto nutné, aby informační technologie firmám opravdu pomáhaly s řešením jejich problémů. Letošní Symposium ukázalo, jak moc si naši zákazníci uvědomují důležitost efektivně využitelných technologií. A to je dobře jak pro ně samotné, tak i pro InterSystems," řekl Paul Grabscheid, viceprezident pro strategické plánování, InterSystems.

Paul Grabscheid dále zdůraznil, že InterSystems hodlá i nadále nabízet technologie, které aplikačním partnerům i koncovým uživatelům umožní vytvářet průlomová řešení a automatizovat úlohy, sjednocovat podnikové procesy a optimalizovat akce.

Firmy dnes musí být schopny hladce integrovat všechny systémy a efektivně využívat veškerá data, bez ohledu na jejich typ a formát, a získávat relevantní informace sloužící jako podklad strategického rozhodování a jednání. Jednodušší a rychlejší komunikace a koordinace na všech úrovních je předpokladem úspěchu v celosvětové konkurenci.

A softwarová společnost, chce-li obstát, musí přicházet s technologickými inovacemi podporujícími tento trend, což se InterSystems daří, jak ukazuje její umístění v kvadrantu lídrů analytické firmy Gartner. Produktový manažer InterSystems Andreas Dieckow poté účastníkům konference mimo jiné ukázal, jak využít inovace společnosti InterSystems k dosažení technologických a obchodních cílů různých typů partnerů i zákazníků.

V technologické sekci Symposia představil Bill McCormick, product management director pro databázi Caché, nový zásuvný modul prostředí Eclipse určený k vývoji aplikací pro produkty InterSystems Caché a Ensemble. Daniel Kutáč, senior sales engineer, navázal s novinkami v implementaci aplikačního rozhraní JSON, které jsou v nové verzi produktů InterSystems výkonnější a uživatelsky pohodlnější.

Příspěvek Daniela Kutáče uvedl praktickou část Symposia, interaktivní akademii, která posluchačům předvedla, jak ESB architektura umožňuje efektivně a bez nutnosti programování připojit aplikace do heterogenního podnikového prostředí či jak implementovat RESTful aplikace v Caché a Ensemblu.

Článek InterSystems B.V., organizační složka ze dne 10. června 2015 - středa

Další články od InterSystems B.V., organizační složka

Zpráva agentury KLAS oceňuje interoperabilitu InterSystems HealthShare

Akutní péče o pacienty pod dohledem InterSystems TrakCare

Koordinovaná osobní zdravotní péče s podporou služby CMC

InterSystems opět v kvadrantu lídrů pro transakční databázové platformy

InterSystems patří mezi 100 předních inovátorů v oblasti softwaru

Efektivně využitelné IT pro zdravotnictví

Pokroky propojené zdravotní péči v regionu střední Evropy

Koordinace plánů urgentní péče se službou Coordinate My Care

HealthShare Personal Community zapojuje pacienty do zdravotní péče

Středoevropská zdravotnická konference 2015

Symposium InterSystems 2015

Průzkum HIMSS Analytics potvrzuje potřebu více zapojit pacienty do péče

Caché 2015 - datová platforma pro nejnáročnějšími požadavky zdravotnických aplikací

HealthShare zabezpečuje standardizovaný tok zdravotnických informací

Platforma Ensemble zajišťuje lepší konektivitu mezi různorodými aplikacemi FN Ostrava

Systém sdílení informací CP-IS pomáhá chránit ohrožené děti

InterSystems je zařazen do kvadrantu lídrů

HealthShare pomáhá zajišťovat propojenou zdravotní péči pro NHS Foundation Trust

HealthShare je základem regionálního rejstříku pacientů nemocnic v anglickém Leedsu

InterSystems Zen Mojo zrychluje vývoj aplikací pro mobilní zařízení i PC

SD Times zařadil InterSystems mezi 100 předních inovátorů v oblasti softwaru

Monitoring chronického onemocnění ledvin pro UK Renal Registry zajišťuje HealthShare

InterSystems HealthShare je lídrem na trhu softwaru pro výměnu zdravotnických informací

Acronis True Image 2019