logo IPEX a.s.

E-mailový klient The Bat! v nové verzi 4.1

The Bat! - profesionální e-mailový klient přináší ve své nejnovější verzi 4.1 řadu významných vylepšení. The Bat! nově podporuje vytváření HTML šablon zpráv a kódování Unicode (takže si poradí i se znaky méně používaných jazyků). The Bat! do českého jazyka okamžitě lokalizovala česká společnost IPEX.

The Bat! ve své nejnovější verzi nijak nelimituje maximální velikost složky zpráv – uživatelé tak nově mohou využít přesně tolik prostoru, kolik mají zpráv a volného místa na disku - bez limitu. Nový The Bat! je také bezpečnější neboť je vybaven mechanismem pro generování soukromých a veřejných certifikátů S/MIME. Uživatelé tak mohou snadno a bezplatně zabezpečit veškerou svoji e-mailovou komunikaci, aniž by museli využít služeb komerční certifikační autority (The Bat! samozřejmě podporuje i komerční certifikáty). Výrazného vylepšení se dočkal i systém zálohování a obnovení dat ze zálohy.

The Bat! je komerční produkt určený především živnostníkům a malým firmám. Časopis COMPUTER v čísle 8/2008 uvedl : "The Bat! je nástroj s ambicemi v profesionální sféře. Jsou-li e-maily součástí vašeho života více než 10 minut denně, potřebujete výkonný pracovní nástroj. The Bat! je na e-maily kanón. The Bat! má nakročeno k pozici silného konkurenta Microsoft Outlooku. Mnozí uživatelé však profesionální a komplexní aplikaci ocení i doma."

Výrobcem programu The Bat! je společnost RITLabs z Moldávie. Oficiálním distributorem profesionálního e-mailového klienta The Bat! v ČR je IPEX - přední český poskytovatel telekomunikačních a IT řešení a služeb. The Bat! nasbíral desítky ocenění z celého světa (CHIP ONLINE, CNET.COM, SOFTPEDIA, WinTotal a další).

Další články k tématům - Bat - český - ipex

Článek IPEX a.s. ze dne 9. ledna 2009 - pátek

Další články od IPEX a.s.