logo IPEX a.s.

Virtuální mobilní operátoři v síti MOBIL21

Síť MOBIL21 startuje od 1.7. 2013 desítky dalších virtuálních operátorů - partnerů společnosti IPEX. Tarify jsou určeny pro příležitostné uživatele mobilních služeb, seniory, domácnosti a pro ty, kteří utrácejí měsíčně kolem 200 až 300 Kč.

V pondělí 1.7. 2013 vstupuje na trh poskytovatelů mobilních služeb partnerská síť MOBIL2. Její účastníci (až 150000 uživatelů) od svého poskytovatele služeb ke kombinaci vysokorychlostní internet, televize a telefon přidají i mobilní volání a pokryjí tak plně komunikační potřeby moderních domácností a menších firem.

Síť MOBIL21 provozuje společnost IPEX, a.s. Svým partnerům (desítky regionálních poskytovatelů internetových služeb) nabízí bezrizikové a méně nákladné řešení pro rozšíření portfolia produktů o mobilní volání. Nové mobilní tarify nabízejí výhodné volání, uzpůsobené potřebám většiny zákazníků.

V nabídce jednotlivých členů partnerské sítě budou pak tyto tarify, přizpůsobené komunikačnímu chování běžných spotřebitelů, doplněny speciálními nabídkami.

Největší tarifů MOBIL21 je oproti ostatním virtuálním operátorům nízká cena:

Další varianty předplacených i paušálních služeb budou koncovým zákazníkům nabídnuty v rámci partnerských nabídek lokálních poskytovatelů - ti mohou nabízet mobilní volání samostatně nebo jej zahrnout jako čtvrtou službu do svých balíčků telekomunikačních služeb.

Zákazníci - jednotlivci, domácnosti i menší firmy, kteří budou chtít využít služby MOBIL21 - si pak na partnerském webu mobil21.cz najdou operátora ve svém okolí.

Informace budou dostupné také na stránkách lokálních poskytovatelů internetových služeb (v případě, že jejich provider využívá služby sítě MOBIL21).

Služba MOBIL21 bude v celé České republice dostupná od 1.7. 2013.

Další články k tématům - internet - operátor - SMS - tarif - telefon - televize

Článek IPEX a.s. ze dne 30. května 2013 - čtvrtek

Další články od IPEX a.s.

IPEX posiluje v oblasti v IP telefonie

Virtuální mobilní operátoři v síti MOBIL21