logo ITeuro, a.s.

Vzdělávací platforma AdviAcademy pomáhá uživatelům ERP SyteLine

V souvislosti s úpravou technologických postupů a výrobních operací se plastikářská výrobní společnost Brentwood Industries rozhodla využít odborná školení AdviAcademy pro desítku českých pracovníků.

"Česká výroba Brentwoodu je ve srovnání s jinými našimi zákazníky procesně poměrně jednoduchá a na všechny změny je ERP systém SyteLine připraven. Měli jsme pár podnětů i na další zlepšení a komunikovali je s americkou školitelkou, firma by opatření ale musela zavést globálně. Jsme samozřejmě rádi, že můžeme konkrétně pomoci naším know-how i společnostem, u kterých jsme neprováděli implementaci softwaru," říká Roman Poledník, senior konzultant ITeuro pro oblast výroby.

Už v minulosti konzultanti ITeuro školili pracovníky výroby Brentwood Industries a právě tato pozitivní zkušenost přiměla společnost poptat služby ITeuro i letos. Firma totiž globálně aplikuje ve všech svých desíti provozech jednotné postupy včetně technické přípravy výroby i odvádění práce, ale tyto postupy nyní mění.

Přibylo třeba více výrobních operací a upravovaly se kusovníky. Na všechny změny bylo nutné detailně proškolit uživatele, což bylo úkolem ITeuro ve spolupráci s lektorkou mateřské firmy z Ameriky. Brentwood se tím zároveň připravuje na zavedení pokročilého plánování a rozvrhování výroby APS, které je sice součástí jádra ERP SyteLine, ale zatím není aktivně využíváno.

Vzdělávací platformou AdviAcademy společnost ITeuro v loňském roce zareagovala na zvýšenou poptávku po odborných školeních jak uživatelů podnikových aplikací, tak přímo v provozu. Nachystány jsou ucelené kurzy zaměřené na výrobu, logistiku, účetnictví nebo údržbu.

Samozřejmě je ale možné navrhnout i školení na míru jako v případě Brentwood Industries. Kromě toho a implementace softwarových řešení poskytuje ITeuro také expertní konzultační služby AdviExpert zaměřené na zvyšování efektivity firem.

O společnosti Brentwood Industries

Brentwood je předním poskytovatelem řešení z termoformovaných plastů pro široké spektrum zákazníků z výrobního a environmentálního průmyslu. Vyrábí produkty například pro stavebnictví, vodohospodářství, zdravotnictví nebo energetiku, a to za podpory informačního systému Infor SyteLine.

Firma byla založena v roce 1965 v americkém státě Pensylvánie. Dnes zaměstnává stovky pracovníků v sedmi závodech přímo v Severní Americe a v dalších třech v České republice, Indii a Thajsku.

V České republice má Brentwood závod v Hořovicích, kde zhotovuje plastové komponenty do chladicích věží.

Článek ITeuro, a.s. ze dne 23. července 2018 - pondělí

Další články od ITeuro, a.s.

Pryč z EU - dokument o Evropské unii - autor Stanislav Brunclík