logo ITeuro, a.s.

Digitální podpora výroby

Automatický sběr dat ze strojů, odvádění práce pomocí terminálů, zefektivnění procesů formou bezpapírové dílny a vazby výroby na další oblasti včetně moderního skladování s využitím nástrojů WMS - to jsou hlavní témata semináře, který zdarma pořádá v úterý 16. 10. 2018 v Impact Hubu Brno společnost ITeuro.

Seminář je zaměřen na vrcholové manažery a IT specialisty - účast zdarma. Podmínkou je potvrzená předchozí registrace na webu iteuro.cz nebo e-mailem na info@iteuro.cz (jména, společnost, pozice a kontaktní údaje účastníků).

Nejzazší termín pro podání přihlášky je středa 9. 10. 2018!

"Automatický sběr dat ze strojů, zbavení se co nejvíce papírů na dílně, větší využití terminálové techniky včetně mobilních zařízení, těsnější vazba výroby na řízení kvality, údržby a logistiku - to jsou požadavky, které slýcháme v podstatě denně. Tyto potřeby dobře známe od našich zákazníků a umíme je komplexně řešit vlastním produktem InduStream. Během říjnového semináře názorně ukážeme možný nový přístup k typickým procesům, které výrobní podniky chtějí a potřebují modernizovat. Připravenu máme i případovou studii ze společnosti Kovolis Hedvikov - nejmodernější slévárny v Česku," říká Petr Šperka, obchodní ředitel společnosti ITeuro.

Možnosti digitální podpory výroby a souvisejících činností jsou velmi široké. Pro dosažení vyšší efektivity musejí firmy svou výrobu blíže spojit s dalšími klíčovými procesy. Mezi ně patří požadavky systému řízení kvality (QMS - Quality Management System), preventivní údržba strojů nebo skladování a logistika.

Zásadní je přitom dostupnost a správnost aktuálních informací v elektronické podobě, a to jak pracovníkům v kancelářích, tak operátorům na konkrétním pracovišti v dílně nebo skladu.

Místo konání semináře - Impact Hub Brno, Cyrilská 7, Brno.

Program semináře

08:45 - 09:00:

09:00 - 12:00:

12:00 - 13:00:

Další články k tématům - Brno - InduStream - logistika - modernizace - QMS - seminář - sklady - terminál - výroba - WMS - zdarma - Petr Šperka

Článek ITeuro, a.s. ze dne 31. srpna 2018 - pátek

Další články od ITeuro, a.s.

Easy Project - řízení projektů profesionálně a efektivně