logo ITeuro, a.s.

ERP a specializovaná řešení Infor s dotací EU pro technologie Průmyslu 4.0

Součástí nabídky jsou ERP i specializovaná řešení Infor v kombinaci s profesionální podporou pro získání až 45% dotací na pořízení technologií pro automatizaci a řízení výroby v podnicích. Příjem žádostí o dotace bude ukončen v pondělí 30. 4. 2018.

Infor v souvislosti s výzvou Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost nabízí českým malým a středním firmám efektivní řešení digitalizace výrobních technologií. Příjem žádostí v rámci dotačního programu Technologie 7, který je zaměřen do oblasti Průmyslu 4.0, byl zahájen 12. 2. 2018.

Umožňuje zejména pořízení informačních systémů a zařízení pro automatizaci a řízení výroby v podnicích, přičemž menší část projektu mohou tvořit také vlastní výrobní technologie. Jedná se o pilotní výzvu s náročnými a pro SMB firmy přísnými hodnotícími kritérii - např. využívání cloudových služeb, IoT, digitálního dvojčete výrobku apod.

Infor v tomto ohledu nabízí zkušený lokální tým, který dokáže poradit, provést žadatele úskalími přípravy a hodnocení projektu, a pomoci jim získat dotační podporu na jejich investice. Příjem žádostí bude ukončen v pondělí 30. dubna 2018.

V rámci této iniciativy Infor může českým firmám poskytnout řešení postavená na své globální strategii digitální transformace a dlouholeté přítomnosti na českém a slovenském trhu. Ta zahrnují osvědčené, odvětvově-specifické ERP systémy Infor SyteLine, Infor M3, Infor LN a Infor VISUAL či specializované řešení Infor CPQ pro automatizaci produktové konfigurace.

"České výrobní společnosti nyní na jedné straně čelí nárůstu výrobních zakázek a na druhé straně kritickému nedostatku pracovní síly. Překonat tyto výzvy je možné digitalizací a automatizací výrobních procesů. Proto vítáme start dotačního programu zaměřeného právě na zvýšení dostupnosti automatizačních technologií a nabízíme pomoc všem zájemcům, kteří si chtějí splnit sny o rychlé a efektivní inovací svých provozů," říká David Zeman, Channel Manager Infor v České republice a na Slovensku.

Infor se na českém trhu může pochlubit celou řadou lokálních SMB zákazníků z výrobního průmyslu, včetně InterStroj, Karned Tools, KOVO Rybka a mnoha dalších.

Právě na příkladu firma KOVO Rybka, která se orientuje na přesné obrábění dílů z různých typů materiálů, je vidět, že standardní ERP systém dokáže významně inovovat výrobu i v podnicích s několika desítkami zaměstnanců.

Další články k tématům - automatizace - cloud - digitalizace - ERP - investice - IoT - Průmysl 4.0 - SMB - SyteLine - výroba - David Zeman

Článek ITeuro, a.s. ze dne 13. února 2018 - úterý

Další články od ITeuro, a.s.

Acronis Backup 12.5