logo ITeuro, a.s.

Nová verze Infor CloudSuite Industrial má první české zákazníky

Výrobní podniky Otavské strojírny a Kovo Rybka nasadily nejnovější verzi ERP systému Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) 9.01. Upgrady přinesly oběma firmám i novou verzi účetního modulu, který vzniká v ITeuro.

Otavské strojírny jsou specializovaným výrobcem svařovaných a montovaných kovových konstrukcí. Mezi produkty firmy s 50letou tradicí a 230 pracovníky patří komponenty pro skladové systémy, části stavebních a zemědělských strojů nebo konstrukční celky pro kolejová vozidla, energetiku a chemický průmysl. Společnost dosud 9 let využívala ERP SyteLine 7.

Upgradem na verzi 9.01 získala například nástroj Workbench pro snadné a rychlé vytváření datových pohledů napříč celým systémem SyteLine. Došlo také k redukci používaných tabulek formátu Microsoft Excel o 80%.

Navíc je nyní mnoho podnikových procesů podporováno standardní funkcionalitou v rámci řešení, což redukuje potřebu customizací a času při budoucích upgradech.

Projekt upgradu v Otavských strojírnách byl zahájen letos v lednu a zákazník čekal na tuto konkrétní verzi systému, veškeré termíny byly dodrženy. Nyní se již připravují k nasazení nejnovější generace nástrojů Business Intelligence v rámci řešení SyteLine a lepšího využití novinek v oblasti pokročilého plánování a rozvrhování (APS).

Kovo Rybka se orientuje na přesné obrábění dílů z různých typů materiálů, včetně speciálních technických plastů a kovových slitin. Na příkladu Kovo Rybka je vidět, že je SyteLine vhodným ERP i pro menší specializované podniky.

Firma o ERP SyteLine do značné míry pečuje sama a pro systém si vyvíjí vlastní dílčí úpravy. Upgrade z verze 8 byl motivován zejména možností připravovat další rozvoj řešení na jeho nejnovější specifikaci.

Článek ITeuro, a.s. ze dne 21. srpna 2017 - pondělí

Další články od ITeuro, a.s.

M-Files - Document Management System