logo ITeuro, a.s.

Jak na efektivní plánování a rozvrh výroby

Program odborného semináře ITeuro je zaměřen na teoretické předpoklady efektivního plánování - rozvrhování a objektivní překážky, kterým firmy čelí. Akce je zdarma a koná se v úterý 27. 2. 2018, Budova City Empiria - Praha 4.

"Plánování a rozvrhování výroby je nedílně spjato s efektivním fungováním každého výrobního podniku. V praxi ovšem zjišťujeme, že každá firma vidí limity i možnosti této oblasti někde jinde. Seminář by měl objasnit, co všechno lze dnes řešit pomocí softwaru a kdy řešení spočívá především ve změně vnitřních procesů podniku a správné práci s informacemi," říká Jiří Pavlík, business konzultant společnosti ITeuro.

Součástí semináře bude ukázka možného řešení pomocí softwarových nástrojů Inforu. Zazní i případová studie firmy BORCAD (přední evropský vývojář a výrobce sedadel pro osobní vlaky), která popíše vlastní čerstvé zkušenosti z hledání a výběru pokročilého plánování a rozvrhování metodou APS.

Účast na semináři je zdarma, podmínkou je pouze potvrzená předchozí registrace, přihlášky budou přijímány do úterý 20. 2. 2018 - i prostřednictvím e-mailu info@iteuro.cz - jména, společnost, pozice a kontaktní údaje účastníků.

Seminář je určen vrcholovým manažerům, IT specialistům a pracovníkům, kteří se v podnicích věnují plánování a rozvrhování výroby.

Místo a čas konání semináře:

Článek ITeuro, a.s. ze dne 2. února 2018 - pátek

Další články od ITeuro, a.s.

Acronis True Image 2019