logo ITeuro, a.s.

ERP CloudSuite Industrial zvyšuje produktivitu ve strojírenské výrobě

Společnost ITeuro - partner Infor, spustila do ostrého provozu nejnovější verzi informačního systému Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) ve výrobním strojírenském podniku interStroj, a.s.

Nové ERP přináší řadu přínosů jako například zlepšení dodavatelské spolehlivosti, zvýšení produktivity jednotlivých pracovníků a zvýšení hodnoty průtoku zakázek. Infor CloudSuite Industrial nahradil existující řešení, jehož podpora byla ukončena a který mimo jiné nedostačoval aktuálním nárokům na plánování výroby, především z pohledu rozmanitosti výrobního sortimentu a plánování zdrojů a kapacit.

Informační sytém pokrývá všechny základní procesy společnosti u obou jejich poboček v Hrádku u Rokycan a Veselí nad Moravou, a to s minimálním počtem úprav. Součástí implementace, která skočila o měsíc dříve oproti původnímu plánu, je česká lokalizace, modulu Workbench, terminálový sběr dat (TSD), řízení interního servisu a údržby (Advanced Plaint Maintenance) a řízení kvality ve výrobě (QCS In Process).

Po uvedení systému do ostrého provozu byl spuštěn projekt na dosažení přínosů, jehož cílem je:

Společnost interStroj je jedním z příkladů, kde řešení Infor CloudSuite Industrial dokázalo zákazníkovi od samého začátku poskytnout maximální funkcionalitu pro diskrétní výrobu, bez ohledu na provozované typy výroby.

O společnosti interStroj

interStroj, a.s. má ve svém výrobním programu kusovou a malosériovou zakázkovou výrobu součástí a celků v širokém materiálovém, rozměrovém a váhovém sortimentu, dále výrobu náhradních dílů a opravy hutních provozů včetně oblasti elektroniky, diagnostiky a průmyslového softwaru. Zvláštní a ojedinělá je výroba pluhových ostří ze speciální hrádecké oceli.

Všechny druhy výrob zajišťuje vysoce kvalifikovaný tým, který realizuje uzavřený technologický cyklus, počínaje všemi druhy obráběcích operací na bázi třískového obrábění, svařování, tepelného zpracování, až po vlastní montáž a odzkoušení celých technologických celků.

Článek ITeuro, a.s. ze dne 16. června 2016 - čtvrtek

Další články od ITeuro, a.s.

M-Files - Document Management System