logo ITeuro, a.s.

ERP Infor SyteLine pomůže řídit výrobu dílů pro automobilový průmysl

Český výrobce dílů pro automobilový průmysl Awec Aluminium Products ve spolupráci se společností ITeuro nasadí nejnovější ERP řešení Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) v české verzi, které nahradí stávající systém Altus Vario.

Po úspěšném dokončení etapy vstupní analýzy stávajících procesů byla do konce roku finalizována etapa konceptu řešení práce v SyteLine. Od ledna 2017 začíná fáze školení, která bude zakončena simulacemi jednotlivých procesů. Ostrý provoz informačního systému SyteLine ve verzi 9 včetně Terminálového sběru dat (TSD) je plánován na začátek června 2017.

Hlavním očekávaným přínosem je především zvýšení konkurenceschopnosti díky přesnějšímu řízení výroby, tzn. využívání plánování a rozvrhování pro zkvalitnění dodavatelské spolehlivosti. Sjednocení dat z různých systémů a uživatelských nástrojů do komplexního ERP systému umožní vedení společnosti rychlejší přístup k přesným informacím o aktuálním stavu firmy.

"Věříme, že s podnikovým systémem SyteLine jsme našli řešení, které s námi poroste a umožní nám rychle reagovat na potřeby automobilového průmyslu. Do budoucna předpokládáme v rámci naší spolupráce s ITeuro další rozvoj standardu systému pro rozšíření potřeb naší rychle se rozvíjející společnosti," říká Veronika Gajdzicová, výkonná ředitelka Awec Aluminium Products.

O společnosti Awec Aluminium Products

Awec Aluminium Products, s.r.o. je rychle rostoucí společnost na trhu přesných strojírenských dílů především pro automobilový průmysl. Společnost se specializuje především na velkosériovou výrobu obráběných a řezaných dílů.

Produkty společnosti jsou dodávány do vozů předních německých automobilek a dalších evropských vozů jako například Audi, Volkswagen, Opel, Mercedes, BMW, Bentley nebo Rolls-Royce.

Při výrobě využívá Awec systému Justi-in-time, kde díky synergii řízení kvality, technologie a logistiky dokáže splnit nejnáročnější požadavky, které automobilový průmysl klade na své dodavatele.

Článek ITeuro, a.s. ze dne 17. ledna 2017 - úterý

Další články od ITeuro, a.s.

Acronis Backup 12.5