logo ITeuro, a.s.

Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi

Společnost ITeuro pořádá ve čtvrtek 27. 4. 2017 v Dolních Vítkovicích manažerskou konferenci o zavádění moderních technologií a postupů do výrobních firem. Témata pokrývají jak vnitřní chod společnosti, tak vnější projevy v logistice.

Společnost ITeuro, partner společnosti Infor v České republice a na Slovensku, oznámila konání manažerské konference Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi: Příležitost pro region, která se uskuteční pod záštitou Moravskoslezského kraje. Pestrý program zahrnuje více než 10 přednášek, s nimiž vystoupí významní manažeři a odborníci.

Konference je určena všem, kteří chtějí vědět více o funkčním ERP, bezpapírových dílnách, pokročilém plánování výroby, sběru dat ze strojů (takzvaném internetu věcí, služeb a lidí) a které zároveň zajímají úspory nákladů díky internetovým aplikacím nebo efektivnější zásobování.

Konference proběhne v Malém sále ostravské multifunkční auly Gong v areálu Dolních Vítkovic 27. 4. 2017. Místo diskuze o obvyklých teoretických konceptech se obsah zaměří na předání reálných zkušeností z výrobních firem. Registrační poplatek je 1900 Kč (bez DPH) za osobu.

"Zúčastnili jsme se několika konferencí podobného zaměření a všechny byly teoretické. My jsme se proto při přípravě programu soustředili na praxi. Zavádění moderních technologií a postupů do výrobních firem má nejen pozitiva, ale také znamená překonání řady překážek. Je totiž nutné v podniku nejprve vytvořit potřebné podmínky. I o tyto zkušenosti se řečníci podělí," říká Slávka Klepková, ředitelka společnosti ITeuro.

Přichystán je i doprovodný program - bezplatná exkurze v podniku MARLENKA international a komentovaná prohlídka národní kulturní památky Dolních Vítkovic.

Výběr z témat konference:

Místo a datum konání konference:

Článek ITeuro, a.s. ze dne 28. března 2017 - úterý

Další články od ITeuro, a.s.

Acronis Backup 12.5