logo ITeuro, a.s.

Upgrade SyteLine ve společnosti Alliance Laundry CE

Společnost ITeuro - partner Infor, zrealizuje technologický upgrade informačního systému Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) pro Alliance Laundry CE. Nahradí tak stávající verzi Infor SyteLine 7 nejnovější verzí 9.0.30.

Přípravy přechodu na nejnovější verzi SyteLine začaly počátkem roku 2016 a nájezd nové verze systému je plánován na přelom září a října 2016. Kromě technologického upgradu začne společnost Alliance Laundry CE využívat také novější verzi konfigurátoru Infor Product Configurator, který umožňuje obchodníkovi jednoduchým způsobem vybrat z množiny parametrů a specifikovat tak vlastnosti výrobku dle požadavků zákazníka.

Alliance Laundry v současnosti využívá Infor SyteLine jako celopodnikový ERP systém včetně vybraných funkcionalit modulu pokročilého plánování a rozvrhování výroby vybavení pro komerční prádelny (APS).

Systém funguje v režimu tří lokalit:

Původní společnost, Primus Laundry CE, využívala Infor SyteLine od roku 2006, kdy byl pořízen pro českou výrobní lokalitu a obchodní zastoupení v Belgii. V roce 2013 jej pak začala využívat i ve své obchodní pobočce v Hongkongu. V únoru 2015 se společnost Primus Laundry CE stala součástí společnosti Alliance Laundry Systems.

Článek ITeuro, a.s. ze dne 29. dubna 2016 - pátek

Další články od ITeuro, a.s.

Acronis True Image 2019