logo ITeuro, a.s.

AdviAcademy pro vzdělávání uživatelů podnikových aplikací

Společnost ITeuro spouští vlastní vzdělávací platformu, která zlepšuje dovednosti uživatelů podnikových aplikací jak při práci se softwarem, tak v profesní rovině. Jedná se o soubor odborných kurzů pro stávající zákazníky i nezávislé specialisty.

AdviAcademy rozšiřuje systematickou práci s uživateli podnikových aplikací, které jsou zaměřeny na dlouhodobé udržení best practice za podpory IT řešení, protože tyto znalosti po implementačním školení ve firmách často uvadají například s odchodem klíčových uživatelů.

Další oblastí, která firmy trápí a s níž může AdviAcademy pomoci, je zvyšování odborných kompetencí pracovníků. Kurzy se nesoustřeďují jen na pouhé ovládání softwaru, ale na celkové využití best practice v podnikovém prostředí a řešení konkrétních problematik ve výrobě.

V nabídce AdviAcademy je nyní 7 kurzů, ale ještě do konce roku 2017 jich bude téměř 20. Základní školení se věnuje funkčním vychytávkám v ERP Infor SyteLine (CloudSuite Industrial).

Oborová školení zahrnují finance a výrobu. Náplní pokročilejších a specializovaných kurzů je mimo jiné podpora a automatizace firemních procesů pomocí workflow, zpracování statistiky Intrastat či efektivní servis a údržba výrobních zařízení.

Absolventi AdviAcademy projdou certifikačními zkouškami potvrzujícími rozšíření dovedností a odborných znalostí. Navíc získají další výhody jako účast na pravidelných seminářích ITeuro zdarma.

Kurzy uzavřenou formou si mohou firmy objednávat přímo do svého zázemí a s náplní řešící konkrétní specifika jednotlivých společností.

Další kurzy budou postupně vypisovány jako otevřené pro veřejnost a v budoucnu se počítá i s elektronickými webináři.

Podrobnější informace o AdviAcademy zájemci získají na e-mailu obchod@iteuro.cz.

Článek ITeuro, a.s. ze dne 18. října 2017 - středa

Další články od ITeuro, a.s.

Acronis True Image 2019