share itpoint.cz

eM Client - e-mailový klient pro efektivní komunikaci s moderním a intuitivním rozhraním

eM Client je e-mailový klient od českých vývojářů, který v sobě kombinuje to nejlepší od velkých hráčů. Nabízí funkční synergii při správě různorodých účtů z jednoho místa a ještě přináší i něco navíc.

V současnosti existují stovky e-mailových klientů po celém světě. Na trhu se již etablovali nezpochybnitelní lídři, jakými jsou Gmail či Microsoft Outlook. Současně však existují řešení, která jsou neprávem opomíjena. Jedním z nich je všestranný e-mailový klient eM Client.

eM Client spatřil světlo světa před více než 10 lety a od samého počátku byl vyvíjen jako konkurent produktu Microsoft Outlook. Díky masivnímu a kontinuálnímu vývoji vyrostl do podoby komplexního mailového klienta, který si nejlépe ze všech rozumí právě s operačním systémem Windows a celosvětově jej používá zhruba jeden milion uživatelů.

Mezi největší benefity eM Clienta patří možnost pohodlně z jednoho místa spravovat více účtů od různých poskytovatelů, když plně podporuje všechny hlavní e-mailové služby včetně Gmailu, Exchange, iCloud nebo Outlook.com.

Současně nabízí plnohodnotný kalendář, úkoly, kontakty a také disponuje integrovaným chatem. Jeho prostřednictvím se snadno přihlásíte ke Skypu, Google i Facebook chatu, Jabberu i dalších chatovacích služeb.

A nezanedbatelná není ani funkce superrychlého hledání, díky němuž naleznete jakýkoliv e-mail, kontakt nebo třeba i přílohu během několika vteřin.

Fenoménu e-mail se v moderní době daří také proto, že se mu podařilo úspěšně vstoupit do světa zařízení s dotykovým displejem. I na tento trend je eM Client plnohodnotně připraven, když podporuje dotyková zařízení jako moderní dotykové notebooky, tablety či různá hybridní zařízení.

Svou soukromou nebo firemní komunikaci tak můžete prostřednictvím této služby pohodlně spravovat z jakéhokoliv místa na světě pouze pomocí dotykových gest.

Změňte to, co můžete změnit k lepšímu

Vývojáři emailových služeb si velice dobře uvědomují, jakou bariéru pro uživatele představuje přechod z jednoho produktu na druhý. Ne nadarmo se říká, že zvyk je železná košile, a skutečnost, že neradi měníme to, na co jsme si už zvykli, je také dostatečně zřejmá.

"S přechodem si nemusíte ani v nejmenším lámat hlavu. Vaše data z většiny ostatních emailových klientů jednoduše naimportujete a eM Client už se o vše postará za vás. Podporovány jsou služby Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail, Windows Live Mail, Thunderbird, The Bat a řada dalších," vysvětluje Michal Bürger, spoluzakladatel a technický ředitel ryze české společnosti, služby eM Client.

Tento produkt se vyskytuje ve verzích FREE a PRO. Zatímco verze zdarma umožňuje spravovat pouze dva účty, profesionální licence jich dává neomezený počet a navíc svým uživatelům přináší V.I.P. podporu a také možnost komerčního využití produktu.

Zde již vstupujeme na půdu korporátního využití. Díky své kompatibilitě s velkou většinou serverových platforem umožňuje služba snadné nasazení ve firemním prostředí. Samozřejmostí je podpora centrálního nastavení, pozvánek i sdílených kalendářů a dalších užitečných utilit.

Konkurence pokulhává:

  • Inky či Mailbird se nemohou pochlubit takovým množstvím funkcí a vykazují horší stabilitu, rychlost i odezvu. Obecně se u nich lze setkat s menší podporou technologií, chybí podpora chatu a kalendářů. Podstatný je také fakt, že představují nedostatečné řešení pro firemní využití.
  • E-mailový klient Thunderbird je sice zdarma, ale je u něj výrazně omezen další vývoj a nemůžete se opřít o dostatečnou technickou podporu. Uživatelské rozhraní je v něm nepřehledné a neintuitivní a v základní verzi postrádá kalendář či úkoly.
  • Outlook vychází při porovnání s eM Clientem jako dražší a komplikovanější nástroj, který může vykazovat problémy se stabilitou a výrazně se zpomaluje při velkém objemu dat.

Článek ITPOINT.CZ ze dne 18. ledna 2017 - středa, čteno 723x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Další články ITPOINT.CZ

Projekt SenseNet pomůže se zlepšením ovz...

eM Client - e-mailový klient pro efektiv...

Babišova účtenková loterie odstartuje v ...

Doručování pomocí dronů je možné - ověře...

Mall.cz otestuje doručování zásilek dron...

Mobilní aplikace pro vzdělávání českých ...

Mediestetik jako první v ČR zavádí mobil...

Samoobslužná firemní telefonie

Zajímavé gastro mobilní aplikace

Tonery a inkoustové náplně do tiskáren l...

Víte, kde pořídit levné a kvalitní toner...

Moderní mobilní telefony a jejich výtečn...

Pronájem e-shopu - Prodávejte ostošest

Vánoční hity v elektronice

Prohlášení MV k vypovězení memoranda o s...

Virtuální prohlídka Mezinárodní kosmické...

O2 má podle průzkumu Ipsos nejlepší mobi...

ICT zakázky v hledáčku NKÚ pro rok 2015

WiFi zdarma na prodejnách Hornbach

Implementace strategie digitálního vzděl...

Radioteka.cz - internetový obchod Českéh...

Globální inovativní IT centrum MSD v Pra...

Nezávislý kalkulátor cen energií