logo ITPOINT.CZ

Pronájem e-shopu - Prodávejte ostošest

Vlastnit v dnešní době kamenný obchod je nejen nákladné, ale i pracné. Proto se není čemu divit, že čím dál více obchodníků přemisťuje své podnikatelské aktivity na internet. Nejen samotní obchodníci, ale i široká veřejnost čím dál více využívá možnosti nákupu online. Pro všechny strany to má mnoho výhod.

Na čem se však všichni shodnou je bezesporu úspora času a peněz. Což spolu úzce souvisí, protože čas jsou peníze. Doposud mnoho podnikatelů s tímto krokem otálelo, protože měli obavu, že se v tom moři konkurence ztratí. Pravdou je, že založit e-shop nebylo v minulosti úplně snadné.

Pokud jste nepatřili k SEO specialistům a netrávili hodiny času zjišťováním, mohli jste nabízet sebelepší zboží. Bez patřičné propagace to prostě nešlo a ani dnes nejde.

Pronájem e-shopu šetří vaší kapsu

Podnikání nebylo ještě nikdy tak snadné, jako je tomu nyní. Stačí vám jen odhodlání a můžete ihned vydělávat. Existuje totiž pronájem e-shopu, kde si pouze koupíte již připravený balíček. Tento systém pracuje na principu dobíjení kreditů podle vlastní potřeby.

Následně se vám strhávají poplatky za využívané přídavné moduly, které aktivujete. Jednotlivé moduly si vybíráte podle aktuálnosti, a pokud jej nepotřebujete, jednoduše ho vypnete.

Propojení se sociální síti - dejte o sobě vědět

Bez propojení sociálních sítí dnes neprodáte téměř nic. Museli byste mít hodně velké štěstí. Proto je tento chytrý systém propojen s webem, kde lze přidávat zajímavé články a rovněž s Facebookem. To vám umožňuje lepší propagaci, komunikaci s lidmi, přidávání novinek a tvoření podvědomí jména a značky mezi lidmi. Systém je tak důmyslný, že se myslelo také na čtečku čárových kódů. Díky ní je práce s objednávkami snadnější a efektivnější.

Pravděpodobně vás zajímá cena e-shopu. Důležité je, že máte možnost si tento chytrý systém vyzkoušet na měsíc zdarma. Když se vám zalíbí, spustíte ho do provozu za měsíční poplatek, dle vašeho výběru již od 60Kč měsíčně.

Ty se strhávají z předem nabitého kreditu. Platit budete skutečně jen za to, co budete využívat.

Článek ITPOINT.CZ ze dne 20. listopadu 2015 - pátek

Další články od ITPOINT.CZ

Acronis Backup 12.5