logo ITPOINT.CZ

Mobilní řešení: sekce itpoint.cz zaměřená na M2M služby hledá dodavatelského partnera

Hledáme firmu - partnera, která se seriozním způsobem zhostí poptávek a dotazů na mobilní aplikace ze sekce Mobilní řešení na itpoint.cz. Jedná se zejména o M2M služby - sledování vozidel, osob - děti, senioři, manželé a manželky, dálkový dohled technologií aj.

V sekci Mobilní řešení na itpoint.cz je průřez mobilních aplikací, které jsou provozovány buď přímo našimi mobilními operátory (O2, Vodafone a T-Mobile) nebo firmami, které tyto služby pro ně provozují pod jejich jménem, případně jsou provozovány firmami zcela samostatně.

Mobilní služby jsou provozovány vždy na mobilní datové infrastruktuře jednotlivých operátorů a bývají často označovány jako M2M partnerská řešení, která vyžadují příležitostný nebo pravidelný přenos menšího i většího objemu dat, hlasové volání nebo SMS.

Z každé stránky sekce Mobilní řešení mohou čtenáři itpoint.cz zanechat svůj dotaz, vzkaz, poptávku apod. V poslední době však nastavená spolupráce s nejmenovaným červeným operátorem nefunguje :-(.

Na podněty z webu není i přes opakující se urgence žádná reakce. A to se jedná ve valné většině již o konkrétní poptávky - např. sledování vozidel atd.! Asi u Červených nestojí o nové ani stávající zákazníky a v neposlední řadě o zákazníky konkurence, které by tak mohli v případě dobré konstalace propletence jejich smluvních závazků u stávajícího operátora elegantně "přeportovat" pod svá křídla i s ostatními službami. A nebo že by měli neschopné obchodníky, kdo ví? Co by za to dali v e-shopech, kde se vše točí kolem konverzí :-).

My jsme seriozní - nechceme čtenáře balamutit a vybízet jej k možnosti reagovat na problematiku, která jej zajímá a on se pak žádné slibované zpětné vazby nedočká a logicky uhání itpoint.cz - "..., že co je to za bo...., už týden čekám a nikdo se mi ještě neozval!"

Proto hledáme seriozního zájemce z řad dodavatelů mobilních řešení, který by se rychle stal poradensko-dodavatelským partnerem této sekce! V případě potřeby není problém stávající obsah rychle upravit - doplnit, doladit, propojit s ext. aplikací apod.

Současně zajistíme propojení této sekce s webem (weby) partnera pomocí vlastní aplikace Mycroft Analyzer pro zvýšení přirozené dostupnosti obsahu obou stran z fulltextového hledání na internetu.

Další články k tématům - infrastruktura - M2M - operátor - SMS - zdarma

Článek ITPOINT.CZ ze dne 29. února 2012 - středa

Další články od ITPOINT.CZ