logo ITPOINT.CZ

Nová řada skenerů KODAK i4000 je přeborníkem v procesu snímání dokumentů

Společnost Kodak představuje řadu skenerů KODAK i4000, které mají koncovým uživatelům, zejména těm z řad malých a středních firem, pomoci zautomatizovat a zhospodárnit proces převádění dokumentů do elektronické podoby.

Nová řada skenerů i4000 v sobě spojuje snadnost použití, možnost skenování pouhým stiskem tlačítka a současně vyniká snadnou integrací do stávajícího procesu digitalizace firemních dokumentů.

Skenery KODAK i4200 a KODAK i4600 budou představeny spolu s novou verzí softwaru KODAK Capture Pro Software, v 2.5 na veletrhu CeBIT, který se uskuteční od 2. do 6. března 2010 v německém Hannoveru. Stánek firmy KODAK najdete v hale 3 a má číslo E30. Software KODAK Capture Pro Software, v 2.5, je kompatibilní s operačním systémem Microsoft Windows 7 a současně mimo jiné také vyniká vylepšenou schopností rozpoznávání znaků (OCR), automatickým importem a indexací.

Skenery řady i4000 vynikají kompaktním a ergonomickým designem, který běžným uživatelům umožňuje integrovat snímání dokumentů do nových i stávajících obchodních procesů. Funkce Kodak Smart Touch umožňuje uživatelům jedním kliknutím sdílet naskenované dokumenty jak přes e-mail tak prostřednictvím počítačových aplikací, portálů pro sdílení obsahu nebo prostřednictvím serveru MICROSOFT SHAREPOINT Server. Skenery i4000 firmy KODAK jsou rovněž vybaveny špičkovou, flexibilní technologií, která podporuje jak technologii KODAK Perfect Page Image Processing tak software VRS od firmy Kofax.

"Protože ještě stále hodně malých a středních firem závisí na papírových dokumentech, je pro ně skener i4000, který vyniká snadností použití, prvním strategickým krokem k tomu, aby zůstali konkurenceschopní v dnešní informační ekonomice,“ řekl Tony Barbeau, generální ředitel divize zobrazování dokumentů, která funguje v rámci úseku služeb pro podnikatele firmy Kodak.

Skenery i4200 a i4600 představují opravdu základní nástroj pro zvýšení produktivity na vstupu. Pracují s rozlišením 200 DPI černobíle a za minutu dokážou naskenovat 100 stránek (respektive 120 stránek v případě i4600). Navíc jsou skenery i4000 jedinými skenery ve své třídě, které umožňují podávání papíru s využitím podavačů typu C. Skenery jsou také vybaveny podavačem na 500 listů a lze k nim dokoupit další výbavu spolu s tím, jak porostou potřeby zákazníků v oblasti objemu zpracovávaných papírových dokumentů.

Jednou z funkcí, kterou firma Kodak ve svých skenerech nabízí vůbec poprvé, je funkce Sure Stack. Tato funkce uživatelům umožňuje skenovat dokumenty různého druhu při zachování vysoké rychlosti. Navíc jsou dokumenty na výstupu seřazeny do úhledných balíčků, což usnadňuje jejich další zpracování.

Zákazníci, kteří daná zařízení již využívají v rámci pilotních instalací říkají : "Skener i4600 firmy KODAK je skener, který vyniká extrémně snadným používáním, a to jak pro zkušenou obsluhu, tak příležitostní uživatele. Tento skener má výborně vyřešeny všechny procesy, dokonce i přípravu papíru, což pro nás znamená další zvýšení produktivity práce," řekl John Cauvel z firmy Lifetime Assistance Inc.

"Při naší práci využíváme velmi slabý papír, který se populárně nazývá NCR. Tyto tenké listy papíru k nám přichází ve formě několikastránkových dokumentů v různém stádiu čitelnosti a zpracování. Tento skener s funkcí vylepšení rozlišení a podavačem papíru si bez problémů s těmito dokumenty poradil bez jakýchkoli chyb. Všechny informace byly správně přeneseny do elektronické podoby. Nemuseli jsme tedy skenování opakovat v důsledku nečitelnosti nebo špatného založení papíru." Prodej skenerů i4000 firmy KODAK bude zahájen v dubnu 2010. Cena skeneru i4200 činí 9995 Euro a cena skeneru i4600 pak 13995 Euro.

Na produkty firmy KODAK se vztahuje služba specializované podpory firmy KODAK pod názvem KODAK Service and Support. Tuto službu firma KODAK poskytuje prostřednictvím svých více než 3 000 profesionálů z více než 120 zemí. Tito specialisté z různých oborů poskytují poradenské služby, zajišťují instalaci a údržbu zařízení firmy KODAK pro zákazníky firmy, mezi které patří například obchodní tiskárny, grafický studia, profesionálové z oboru archivace a správy dat či obchodní firmy. Osoby, které službu KODAK Service and Support poskytují mají jedinečné vzdělání, které jim umožňuje poskytovat služby zákazníkům zaměřené na snížení nákladů, maximalizaci produktivity a minimalizaci podnikatelských rizik.

Kodak - jako největší inovátor na světě v oblasti zobrazování a zobrazovacích technologií, pomáhá firma Kodak zákazníkům, podnikatelům a kreativním specialistům zavádět kvalitní zobrazovací technologie a tisk do života.

Článek ITPOINT.CZ ze dne 2. března 2010 - úterý

Další články od ITPOINT.CZ

iPad a iPhone se zpravodajstvím ČTK

CGAP rozšiřuje přístup k elektronickému bankovnictví těm nejchudším

Parental Bourder: čip pro dokonalou rodičovskou kontrolu přístupu na web

Psion Omnii: nová modulární mobilní počítačová platforma

EXACT IT Challenge a Avnet Team Challenge 2010 na horských kolech znají vítěze

miniCASTER: živé vysílání na webu s jakoukoli kamerou

Pro sportovce: Nike+ GPS App pro iPhone i iPod touch

PosAm je dodavatelem nejvýznamnějšího evropského projektu eHealth

Nová verze klientů NCP IPsec Clients pro OS Juniper je v prodeji

Kindle, elektronické čtečka knih láme rekordy prodeje na Amazon.com

Internetové adresy IPv4 budou vyčerpány za méně než 1 rok

Širokopásmový přístup k internetu pro cestující za letu

3D technologie od RealD pro 200 evropských kinosálů

Strategická aliance mezi Juniper Networks a NCP Engineering

Doménová jména s diakritikou IDN.tel

RAW program aktuálně pro Telecom Italia Mobile, O2, Proximus a Optus

Východní Evropa přebírá kontrolu nad VoIP

Státní správa v mobilu

Google Book Search, vedle nezměrných výhod nese i riziko porušování autorských práv

Aplikace My.tel pro operační systém Android, zdarma na e-shopu Android Market

Sensormatic Ultra Tag, senzomatické štítky ochrání zboží před zloději

AMPRER 2010 se blíží

Telnic spouští registraci doménových jmen s diakritikou v šestnácti jazycích

Corporate Software Inspector 4.0 byl integrován do aplikací Microsoft

Nová řada skenerů KODAK i4000 je přeborníkem v procesu snímání dokumentů

EtherHaul zvýší výkon sítě a sníží provozní náklady až o 80 %

Mini Seedcamp

Konvergence, naděje pro telekomunikační průmysl

Laserové útoky na civilní letadla v Praze Ruzyni