logo ITPOINT.CZ

Vyrobeno pro BlackBerry: unikátní portfolio řešení mobilního příslušenství DICOTA

DICOTA v programu Vyrobeno pro BlackBerry představuje unikátní řadu řešení mobilního příslušenství pro chytré telefony BlackBerry a tablety BlackBerry PlayBook. Nová nabídka je založena na dlouhodobé tradici DICOTA v oblasti úspěšného vývoje promyšlených, funkčních a designově propracovaných řešení.

Nabídka produktů DICOTA stojí na víře v základní hodnotu vyjádřenou slovy "Chránit svůj svět". Výsledkem je produkce inovativních, trvanlivých a atraktivních výrobků, které chrání digitální život našich zákazníků.

Celý sortiment DICOTA - od příslušenství Vyrobeno pro BlackBerry, přes cestovní brašny a pouzdra až po řešení na míru pro mobilní kanceláře a příslušenství, obsahuje nejlepší dostupné materiály a klade důraz na detail a funkčnost, která ve svém oboru nemá konkurenci.

"Tuto řadu jsme vyvinuli s cílem poskytnout jedinečné znaky kvality OEM, které vytvářejí vzhled a pocit harmonie s prvky designu značky BlackBerry. Tato řada rozšiřuje stávající produktovou řadu řešení mobilního příslušenství pro chytré telefony BlackBerry,"" dodal Jean Pierre Martin.

Portfolio je speciálně navrženo tak, aby obsahovalo funkční, odolné a stylové výrobky pro obchodní profesionály, kteří často cestují a pro každého, kdo potřebuje na cestách pracovat on-line.

Produktová řada je určena také těm, kdo mají smysl pro módu a design - tenký, moderní tvar a kvalitní materiály, které podporují mobilitu a svobodu užívání.

Další články k tématům - BlackBerry - designu - DICOTA - PlayBook - příslušenství - tablet

Článek ITPOINT.CZ ze dne 19. ledna 2011 - středa

Další články od ITPOINT.CZ