logo ITPOINT.CZ

WiFi zdarma na prodejnách Hornbach

Společnost Hornbach jako první obchod svého typu zavádí v ČR a na Slovensku bezplatné WiFi připojení pro všechny nakupující. Zákazníci tak mohou na prodejnách surfovat na internetu ve svých chytrých telefonech, tabletech i dalších přístrojích zcela zdarma.

"Neustále se snažíme profesionálním stavitelům i kutilům poskytovat ten nejlepší servis. WiFi připojení zdarma je standardem obchodních center, proto jsme se i my v Hornbachu rozhodli, že tuto bezplatnou službu nabídneme také nakupujícím v našich velkoplošných prodejnách," říká David Kolář, marketingový ředitel společnosti Hornbach.

Hornbach poskytuje službu bezplatného WiFi všem zákazníkům jako první síť marketů v segmentu DIY v České republice a na Slovensku.

Hornbach WiFi je k dispozici ve dvou verzích, obě připojení jsou pro nakupující zdarma. První z nich je bez registrace a zákazníkům nabídne aktuální sortimentní katalogy, jasné návody pro různé projekty, online porovnávání cen, informace o předváděcích akcích nebo kanál Hornbach YouTube.

Bezplatnou registrací pomocí telefonního čísla pak nakupující získají přístup také k ostatním stránkám na internetu.

WiFi připojení na pobočkách Hornbachu:

Článek ITPOINT.CZ ze dne 10. prosince 2014 - středa

Další články od ITPOINT.CZ

Acronis True Image 2019