share itpoint.cz

Nový úsek optické páteřní trasy Havlíčkův Brod - Humpolec - Pelhřimov

Společnost itself s.r.o. rozšířila svou optickou páteřní síť o další 50 kilometrový úsek. Nová trasa Havlíčkův Brod - Humpolec - Pelhřimov významně zlepší přístup k moderním telekomunikačním službám v Kraji Vysočina.

Doporučený tématický odkaz:

Nová trasa byla osazena vyspělými optickými kabely s minimálním útlumem a profilem 48 vláken. Společně se strategicky připravenými odbočnými komorami je nová síť nachystána na bezproblémový datový provoz a budoucí pokrytí všech významných obchodních lokalit.

Společnost itself s.r.o. zajišťovala komplexní výstavbu optické trasy, a to včetně projektové dokumentace či instalace technologického řešení. Samotná výstavba pozemní sítě Havlíčkův Brod - Pelhřimov, překonávající vzdálenost 50 km, trvala 5 měsíců.

Nově vybudovaný úsek navazuje na 2200 kilometrů stávajících optických páteřních sítí společnosti itself s.r.o. Optické trasy jsou osazeny jednotnou technologií DWDM. Pro maximální bezpečnost se v hlavních páteřních trasách využívá zokruhování.

Podél celé optické páteřní sítě jsou umístěny technologické kontejnery, které umožňují jak umístění technologií, tak i propojení s místními i nadnárodními operátory.

Článek itself s.r.o. ze dne 13. ledna 2017 - pátek, čteno 11814x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Další články itself s.r.o.

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Nový úsek optické páteřní trasy Havlíčků...

itself je integrátorem internetové telev...

Přenosová kapacita páteřní trasy itself ...

Datacentrum itself Brno se pyšní prestiž...