logo JOYCE ČR, s.r.o.

Nové manažerské VoIP telefony a PBX od JOYCE

JOYCE ČR od listopadu 2013 rozšiřuje svou nabídku o dva designové manažerské VoIP telefony - WELL SIP-T41P a WELL SIP-T42G, 3 hybridní modulární ústředny WELL mPBX-U500/510/520 a jednu VoIP bránu WELL NeoGate TE100.

Manažerské VoIP telefony WELL SIP-T41P a WELL SIP-T42G spojuje špičkový design a uživatelský komfort. Vysokou kvalitu přenášeného zvuku zajišťuje nová technologie Optima HD, která plně využívá bezpečnostní normy a šifrování (TLS/SSL).

Telefony nabízejí mimo jiné:

Základní model řady SIP-T4x, telefon WELL SIP-T41P, je vybaven duálním 100 Mb/s switch (Router & Switch) a je určen nejen pro management, ale pro všechny uživatele, kteří vyžadují kvalitní a moderní zařízení.

Telefon WELL SIP-T42G je ještě o stupínek výše. Mimo jiné disponuje také duálním 1 Gb/s switch (Router & Switch). Ocení jej především manažeři, vedoucí pracovníci, ale i ostatní uživatelé, kteří si potrpí na kvalitu a komfort.

Doporučená koncová cena:

Nové hybridní modulární ústředny WELL mPBX až pro 500 uživatelů

Stejně jako ostatní modely řady WELL mPBX nabízejí ústředny kromě základních funkcí (podržení, přepojení a přesměrování hovoru) i velké množství nadstandartních funkcí, jako call centrum (volací fronty), víceúrovňové IVR, automatické nahrávání hovorů, atd.

U modelů WELL mPBX-U510 s jedním E1 a WELL mPBX-U520 se dvěma E1 porty lze použít E1 porty jak pro připojení stávající digitální E1 ústředny, tak pro připojení k E1 linkám.

Modelová řada ústředen mPBX-U5xx:

Společné výhody ústředen WELL mPBX-U5xx:

Doporučená koncová cena:

VoIP brána WELL NeoGate TE100

Nová brána WELL NeoGate TE100 je jednoportová VoIP and E1/T1/J1/ brána, která podporuje až 30 souběžných hovorů. Její úkol je jednoznačný - propojit E1/T1/J1 a VoIP sítě.

Především malým a středním firmám nabízí WELL NeoGate TE100 nákladově velmi efektivní řešení pro spojení stávajících digitálních telefonních systémů, disponujících ISDN30 rozhraním, s IP sítěmi.

Integrace TE100 do stávající telefonní sítě Vám tak umožní levnou komunikaci pomocí VoIP telefonie!

Doporučená koncová cena:

Další články k tématům - BRI - GSM - IPV6 - ISDN - LAN - PBX - PoE - router - SIP - SSL - šifrování - telefon - ústředna - VoIP - WAN

Článek JOYCE ČR, s.r.o. ze dne 11. listopadu 2013 - pondělí

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.