logo JOYCE ČR, s.r.o.

VoIP video telefon WELL VP530 produktem roku 2012

VoIP video telefon VP530 - jeden z nejpokročilejších IP telefonů světového výrobce Yealink, opět zabodoval a byl vyhlášen výrobkem roku prestižní "2012 INTERNET TELEPHONY Excellence Awards".

INTERNET TELEPHONY Excellence Awards každoročně oceňuje nejlepší celosvětové tvůrce a inovátory v oboru internetové telefonie. Toto ocenění je zároveň i uznáním společností, jejichž produkty významně napomohly zefektivnění podnikání svých klientů, oceňuje tak pouze ty nejlepší IP komunikační řešení na světě.

Toto však není jediným úspěchem společnosti Yealink v poslední době. Nedávno byl totiž Yealink oceněn také jako jeden z pěti nejlepších světových výrobců SIP telefonů v 2012 BEST PRACTICES AWARD společnosti Frost & Sullivan.

Inovovaný IP video telefon VP530 (nástupce modelu VP-2009) má oproti svému předchůdci vylepšenou kvalitu mikrofonu a reproduktoru a plně vyhovuje požadavkům na standard HD Voice. Další změny jsou i v designu systému WELL VP530. SW je více uživatelsky přívětivý a mimo jiné nabízí 18 softwarových tlačítek s BLF funkcemi.

VoIP video telefon WELL VP530

WELL VP530 je vybavený výkonným chipsetem TI DaVinci. Vyznačuje se 7" LCD dotykovou obrazovku a citlivou 2 Mpix CMOS kamerou, umožňující živou video konverzaci a díky podpoře kodeku H.264.

VP530 obsahuje kvalitní digitální foto rámeček a multimediální terminál, který podporuje audio/video přehrávání pomocí vestavěného přehrávače (v přípravě - bude dostupné v nových firmwarech).

WELL VP530 kombinuje profesionální design, pokročilé vlastnosti s vynikající zvukovou a hlasovou kvalitou a komfortní uživatelské rozhraní. To je ideální pro všechny komunikační prostředí, firemní kanceláře a domácí uživatele.

Tento model je vybaven napájením po ethernetu tzv. PoE. Nespornou výhodou je velká rychlá vnitřní paměť 256MB.

Další články k tématům - design - ethernet - LCD - ocenění - PoE - SIP - telefon - terminál - VoIP

Článek JOYCE ČR, s.r.o. ze dne 25. března 2013 - pondělí

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.