logo JOYCE ČR, s.r.o.

Buňkový DECT systém WELL RTX s podporou VoIP

WELL RTX buňkový systém vychází vstříc především firmám a organizacím, které doposud musely volit mezi nízkými náklady na telefonování a mobilitou zaměstnanců, což doposud v mnoha případech nebylo téměř možné.

Buňkový systém WELL RTX umožňuje uživatelům volný pohyb po velkém pracovišti bez ohledu na umístění základnové stanice, protože ručka (sluchátko) se automaticky přepojuje na základnovou stanici s nejlepším signálem a uživatel tak přechod vůbec nezpozoruje a telefonuje dál.

V rámci jedné DECT sítě je možné propojit až 40 základnových stanic, přičemž zůstává zachována funkce roamingu (vytáčení příjem hovoru ze jakékoli základny) i handoveru (přecházení v rámci hovoru) mezi těmito stanicemi. Do jednoho systému lze pak současně registrovat až 200 ruček (sluchátek).

WELL RTX buňkový systém je zpětně kompatibilní s DECT systémy DECT GAP, CAT-iq i s jinými zařízeními těchto standardů. Nasazení a instalace buňkového systému WELL RTX je velice jednoduché a lze i jednoduše implementovat na stávající PBX.

WELL RTX IP DECT - důležité funkce:

Doporučená koncová cena produktů (bez DPH):

Další články k tématům - DECT - IPv6 - PBX - PoE - repeater - telefonie - VoIP

Článek JOYCE ČR, s.r.o. ze dne 10. října 2013 - čtvrtek

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.