logo JOYCE ČR, s.r.o.

Duální WiFi router WELL WRC8500AN Dual a WiFi klient WELL WCU450AN Dual za skvělou cenu

Duální WiFi router WELL WRC8500AN Dual přináší vysokou rychlost a velký dosah WiFi signálu. WiFi klient WELL WCU450AN Dual je vynikající pro velmi rychlý bezdrátový přenos a připojení stolního počítače k domácí či firemní WiFi sítí.

WELL WRC8500AN Dual umí současně pracovat jak v pásmu 2,4 GHz, tak i 5 GHz! Mnoho rádoby duálních WiFi routerů totiž pracuje pouze v pásmu 2,4 GHz nebo 5 GHz - obě pásma najednou jednoduše nezvládají. S WELL WRC8500AN Dual nepřepínáte mezi pásmy, nemusíte se starat, zda je v dosahu nějaké rušení, zkrátka jste online bez omezení na obou dostupných frekvencích.

WELL WRC8500AN Dual je díky gigabitovým portům ideálním zařízením pro rozvod vysokorychlostního Internetu, nebo pro připojení NAS (síťové úložiště) s velmi vysokou rychlostí. Bezdrátový přenos dat rychlostí až 450 Mb/s Vám umožní velmi rychlé a bezproblémové stahování i velkých souborů, filmů, přehrávání v HD rozlišení, apod.

WELL WRC8500AN Dual je vhodné zařízení do míst zarušených 2,4 GHz sítěmi. Pracuje souběžně ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, což znásobí bezdrátový výkon zařízení. Tento WiFi router je pro Vás zárukou plynulého chodu a stability vysokorychlostního Internetu jak ve vaší domácnosti, tak i ve firmě.

Kvalitní signál Vám zajistí 3 externí 3dBi antény. Samozřejmostí je regulace výstupního výkonu. Zařízení nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení a řadu speciálních funkcí. MBSSID Vám umožní poskytnout obchodní nebo soukromé návštěvě připojení k internetu, aniž by byla ohrožena Vaše vnitřní síť, protože přístroj nabízí více navzájem oddělených WiFi sítí.

WiFi klient WELL WCU450AN Dual samozřejmě pracuje také ve frekvenčním pásmu 5 GHz, což Vám zajistí stabilitu WiFi připojení i v zarušených oblastech běžného WiFi pásma 2,4 GHz.

USB klient je navíc vybaven interní výklopnou an ténou, pro ještě lepší příjem signálu. Pomocí WPS tlačítka (podpora silných zabezpečovacích prvků bez složitého procesu nastavování) navíc snadno připojíte WELL WCU450AN k bezdrátovému Access Pointu.

WELL WCU450AN Dual, Wifi 802.11 a/b/g/n USB klient, je vynikající pro velmi rychlý přenos bezdrátových multimediálních streamů, sdílení souborů a hraní online her. Zařízení umí pracovat i ve frekvenčním pásmu 5GHz, což Vám zajistí stabilitu WiFi připojení i v zarušených oblastech běžného WiFi pásma 2,4 GHz.

USB klient je vybaven interní výklopnou anténou. Pomocí WPS tlačítka (podpora silných zabezpečovacích prvků bez složitého procesu nastavování) snadno připojíte WELL WCU450AN k bezdrátovému Access Pointu (také s podporou této funkce). Zařízení nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení.

Další články k tématům - NAS - router - streaming - úložiště - USB - WiFi - WPS

Článek JOYCE ČR, s.r.o. ze dne 24. června 2013 - pondělí

Další články od JOYCE ČR, s.r.o.